Війна В США розповіли, де взяли гроші на допомогу Києву

В США розповіли, де взяли гроші на допомогу Києву

256
0

Конгрес досі не ухвалив бюджет допомоги Україні, через що фінансові можливості США майже вичерпані. Однак Байден знайшов резерви на новий пакет допомоги.

Новий пакет допомоги США для України, про який Пентагон оголосив у понеділок, 20 листопада, розрахований на нагальні потреби ЗСУ на полі бою. Але для продовження безперервної підтримки України Конгрес має ухвалити запит на додаткову допомогу Києву. Про це заявив координатор стратегічної комунікації Ради з нацбезпеки США Джон Кірбі під час брифінгу у Білому домі, передає Голос Америки.

Він прокоментував новий пакет допомоги США, який був виділений на тлі того, що в Конгресі вже місяць заблокований бюджет для допомоги Україні і Ізраїлю.

За словами Кірбі, для пакету допомоги, який був виділений 20 листопада, використовуються кошти, виділені раніше за програмою президентських повноважень. Але без ухвалення довгострокового бюджету можливості США стають все меншими.

“Ми хочемо закликати Конгрес ухвалити додаткові запити, які ми надіслали. Злітно-посадкова смуга продовжує ставати коротшою з кожним пакетом допомоги, який ми їм надаємо”, – заявив Джон Кірбі.

Він також наголосив, що зустрічі міністра оборони США Ллойда Остіна з українською владою підкреслюють непохитну підтримку США боротьби України за свободу проти вторгнення Росії.

Кірбі заявив про важливість рішень, які ухвалюються зараз для наступних поколінь.

“Дії, які ми вживаємо, і, що не менш критично, потенційні дії, яких ми не вживаємо, матимуть наслідки протягом багатьох років. Впевнений, ви бачили статтю президента Байдена для The Washington Post на вихідних, в якій йдеться про те, що світ знову стикається з точкою перелому, і вибір, який ми зробимо, визначатиме майбутнє наступних поколінь”, – заявив Кірбі.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я