Конституційне народовладдя Об’єднати, уникаючи бунтів: в МОН повідомили про плани щодо українських вишів

Об’єднати, уникаючи бунтів: в МОН повідомили про плани щодо українських вишів

124
0
High School Students Taking Test In Classroom
У Міністерстві освіти і науки планують об’єднувати заклади вищої освіти з метою оптимізації мережі. Але процес має відбуватися за взаємною згодою з викладачами та студентами. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький.
 

За словами Михайла Винницького, об’єднання вишів є клопітким процесом, що вимагає багато дискусій на місцях, і він відбуватиметься точково по всій країні.«Ми не хочемо це робити, щоб були якісь бунти від викладачів чи студентів, це має бути за взаємною згодою», – наголосив заступник міністра.

Також він підкреслив, що необхідно проводити роботу, щоб усі дотичні до процесу об’єднання мали змогу зрозуміти, що таке об’єднання відбуватиметься на користь закладу вищої освіти.

Окрім того, Винницький розповів, що наразі на погодженні Кабінету Міністрів перебуває шість потенційних урядових рішень про об’єднання закладів вищої освіти.

«Думаю, до кінця цього року будемо мати як мінімум шість таких об’єднань у різних регіонах», – зазначив Винницький.
 
У Раді відмовилися скасовувати заочне навчання
У Верховній Раді знову прибрали із законопроекту норму про скасування заочної форми навчання. Це зробив Комітет з питань освіти, науки та інновацій. Про це заявила народна депутатка зі “Слуги народу” Юлія Гришина.
 
“Сьогодні під час засідання Комітету з питань освіти, науки та інновацій ми вдруге виключили норму про скасування заочної форми навчання. Цього разу із законопроекту №10177 щодо розвитку освітніх траєкторій та вдосконалення освітнього процесу у вищій освіті”, – написала політикиня.
 
Відомо, що Верховна Рада ухвалила ще 8 листопада закон, який попередньо містив норму про скасування вступу на заочну та вечірню форму навчання. Втім, профкомітет прибрав це положення з документу.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я