Економіка Українка Анастасія Волкова-покоління незалежних українців!

Українка Анастасія Волкова-покоління незалежних українців!

366
0
На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенніНа фото, яке ви бачите, ми з Taras Dzoba стоїмо поряд із визнаною в світі сільськогосподарською новаторкою. Цю дівчину BBC торік включило у топ-100 впливових та надихаючих жінок світу. Вона створила Regrow (заснований як FluroSat) – компанію, що має 4 штаб-квартири в світі, і яка в 2019 році залучила майже 9 млн доларів інвестицій. Серед її інвесторів – венчурний фонд Microsoft, Space Angels, Main Sequence Ventures, Air Tree та інші.
Компанія надає онлайн-сервіс, який аналізує супутникові знімки полів, фотографії дронів, застосовує технології штучного інтелекту та на основі отриманих даних радить фермерам оптимальний варіант: що робити, аби вберегти урожай. Унікальність у тому, що система дозволяє виявити майбутні проблеми з урожаєм задовго до того, коли їх можна побачити вже неозброєним оком.
Такий підхід настільки ефективний, що продуктом Regrow користуються тисячі компаній із більш ніж 15 країн світу.
Ви, мабуть, думаєте, що перед вами американка, німкеня чи канадійка? Але ні, перед вами українка Анастасія Волкова. Cаме вона створила Regrow, залучивши до нього розробників і з України. Вона належить до покоління незалежних українців, яких визнає світ.
Сьогодні її стартап може бути дуже корисний Україні у питанні розвитку вуглецевого землеробства, або carbon farming. Зараз це загальносвітовий тренд, який дозволить зробити важливий позитивний внесок у битві за клімат.
Тиждень тому розпочалася кліматична конференція ООН у Глазго. До неї долучилося близько 120 світових лідерів, які тим самим підтверджують своє розуміння небезпеки катастрофічних змін клімату. Звісно, до Британії прибув і Президент України Володимир Зеленський. Він виступив із потужною промовою, запропонувавши всім нові підходи оцінок: «вимірювати не лише фінансове, а насамперед екологічне зростання, не лише рівень ВВП чи рівень інфляції, а, перш за все, рівень чистоти повітря, води, землі. Пишатися не тільки тим, що ми щось створюємо, а й тим, що ми щось важливе зберігаємо».
На сільське господарство припадає в середньому 20–25 % усіх викидів сільськогосподарських країн-виробників. Але завдяки вуглецю воно може перетворитися в галузь з чистими негативними викидами. Суть вуглецевого землеробства полягає у збільшенні ґрунтового вуглецю та мінімізації використання агрохімікатів (добрив, засобів захисту рослин). І такі розумні стартапи, як Regrow, можуть дуже в цьому допомогти. Тому ми з Настею будемо розвивати такий же спільний проект по Україні. Про деталі повідомимо згодом.
#влада #економіка #сільгоспвиробництво #інвестиції

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я