Політика Україна отримала звіт з рекомендацією Єврокомісії

Україна отримала звіт з рекомендацією Єврокомісії

264
0

Наступним кроком є підготовка до кінця року Національної програми адаптації законодавства України до актів права ЄС, зазначив Денис Шмигаль.

Посол Євросоюзу в Україні Катаріна Матернова передала прем’єр-міністрові Денису Шмигалю звіт Єврокомісії з рекомендаціэю про початок вступних переговорів.

“Офіційно отримав від пані посла ЄС в Україні Катарини Матернової звіт Єврокомісії щодо України в рамках Пакету розширення ЄС. Документ рекомендує розпочати переговори щодо вступу України до Євросоюзу”, – написав прем’єрі додав, що оцінка ЄК є дуже важливою у контексті європейського курсу України.
 
Шмигаль нагадав, що менше ніж за півтора роки Україна реалізувала низку важливих реформ і провела зміни у законодавсті.
 
“Наступним кроком є підготовка до кінця року Національної програми адаптації законодавства України до актів права (acquis) ЄС. З кожним днем Україна постійно наближається до повноцінного членства в ЄС”, – запевнив він.
 
Нагадаємо, 8 листопада Єврокомісія оприлюднила звіт відносно прогресу України на шляху до вступу в Євросоюз. У ньому містилася рекомендація розпочати переговори щодо вступу нашої країни до блоку.
 
За словами голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, Україна запровадила 90% реформ, які від неї очікував ЄС. Подальшою умовою початку переговорів є виконання незавершених реформ.
 
Відповідне рішення про початок переговорів щодо вступу України до Євросоюзу лідери країн блоку можуть ухвалити на саміті 14 грудня.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я