РУХ Ветеранів і Пенсіонерів У Вінницькому облдиспансері радіаційного захисту населення займатимуться реабілітацією ветеранів війни

У Вінницькому облдиспансері радіаційного захисту населення займатимуться реабілітацією ветеранів війни

297
0
Ветерани війни отримуватимуть медичні послуги у Вінницькому обласному диспансері радіаційного захисту населення. На базі шпиталю надаватимуть послуги з реабілітації військових. Заклад також змінив назву.
 
Про це повідомляють у Вінницькій обласній раді.
 
“Рішення внести зміни до статуту нашого комунального закладу обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення та передати йому функції з надання допомоги ветеранам війни – актуальне і потрібне. Ми прекрасно розуміємо, що в умовах повномасштабної війни необхідно збільшити кількість медичних закладів для реабілітації поранених військових. Однак ми не можемо залишити без уваги таку категорію населення, як ветеранів війни. Тому ухвалили рішення, що відтепер функції з надання медичної допомоги та реабілітації ветеранам війни передаються Вінницькому обласному спеціалізованому клінічному диспансеру радіаційного захисту населення”, – зазначив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.
 
Такі зміни пов’язані з тим, що у вересні 2022 року заклад передали у власність держави. Цьому передувало звернення Міністерства оборони України та лист начальника Вінницької обласної військової адміністрації. Завдяки цьому шпиталь отримає й додаткові можливості від Національної служби здоров’я України з реабілітації.
 
Шпиталь відтепер матиме назву Вінницького клінічного медичного реабілітаційного центру ветеранів війни та радіаційного захисту населення. У ньому надаватимуть медичні та реабілітаційні послуги ветеранам війни.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я