РУХ Ветеранів і Пенсіонерів У Нафтогазі розповіли, як передати показання лічильника пенсіонерам, які не мають ні...

У Нафтогазі розповіли, як передати показання лічильника пенсіонерам, які не мають ні комп’ютера, ні смартфона

515
0

У Нафтогазі розповіли, як можуть передати показання лічильника літні клієнти, які не користуються ні комп’ютером, ні смартфоном, та й взагалі про інтернет мають дуже віддалене уявлення.

Компанія Нафтогаз приймає показання лічильників на кількох своїх цифрових платформах, включаючи особистий кабінет споживача та чат-боти Нафтогазу. Але, на жаль, досі є чимало українців із низькою цифровою грамотністю. У багатьох немає ні стаціонарного комп’ютера, ні смартфона. У Нафтогазі розповіли, як такі користувачі можуть передати показання лічильника.

 

“У мене питання стосовно людей пенсійного віку, які не мають сенсорних телефонів, як вони можуть зв’язатися з газопостачальною компанією для передачі показників”, – звернулася з питанням одна з клієнток компанії.

У Нафтогазі відповіли, що крім передачі даних через цифрові платформи можна також передати відомості, безпосередньо зателефонувавши на один із багатоканальних номерів компанії.

Зокрема, у Нафтогазі назвали три номери, за якими клієнти можуть зв’язатися з операторами компанії:

  • 066-300-28-88,
  • 098-300-28-88,
  • 093-300-28-88.
  • Зателефонувавши за будь-яким із цих номерів, далі потрібно набрати в голосовому меню цифру 8. Після цього вас зв’яжуть із “живим” оператором, якому можна буде передати свої показання лічильника.У робочі дні ці номери завжди доступні для зв’язку з 8:00 до 19:00, а у вихідні дні можна зв’язатися з оператором і передати дані з 9:00 до 19:00.

    #ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я