На голову Новини У Києві затримали чиновника “Укрспортзабезпечення” на отриманні хабара!

У Києві затримали чиновника “Укрспортзабезпечення” на отриманні хабара!

339
0

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань (ДБР), розташованого в місті Києві, затримали заступника керівника державної установи “Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів” Укрспортзабезпечення “під час отримання ним неправомірної вигоди в сумі 100 тисяч гривень.

За попередньою інформацією, чиновник вимагав і отримав неправомірну вигоду в сумі 100 тисяч гривень, за які він обіцяв безперешкодно прийняти товари, а саме одяг, у суб’єкта господарювання. Крім того, чиновник гарантував відсутність претензій надалі.

“Сталося затримання чиновника в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України під час одержання неправомірної вигоди. Зараз вирішується питання про повідомлення зловмисникові про підозру і обрання щодо нього запобіжного заходу. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Генеральна прокуратура України. Кваліфікація: прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України) “, – йдеться в повідомленні.

У разі доведення провини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, з конфіскацією майна.

Раніше повідомлялося, що в “Укрспортзабезпечення” закупили незареєстровані в Україні препарати на суму понад 8 млн грн.