На голову Політика Тягне на три довічних! ОСЬ повний перелік справ проти корупціонера Порошенка!

Тягне на три довічних! ОСЬ повний перелік справ проти корупціонера Порошенка!

573
0

Порошенко став головним підозрюваним!Картинки по запросу "фото порошенка"

До послужного списку кримінальних справ, відкритих на п’ятого президента України Петра Порошенка завдяки рішенню Вищого антикорупційного суду додалося ще дві справи, в яких Петро Олексійович виступає як головний фігурант, підозрюваний в незаконному привласненні майна і протизаконному відмиванні грошей.

9 лютого 2020 у Вищому антикорупційному суді винесли постанову, слідуючи якому НАБУ відкрило кримінальні справи на колишнього президента, який вчинив злочини, описані в ч.5 ст.191 та ч.3 ст. 209 Кримінального кодексу України. При цьому слідчі вже почали досудові розслідування по цих справах і внесли всі необхідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Про це повідомили в прес-службі НАБУ.Картинки по запросу "фото порошенка за гратами"

Згідно ч.5 ст.19 Кримінального кодексу за скоєння злочину у вигляді розтрат або незаконного заволодіння майном при зловживанні службовим становищем, в якому Петро Порошенко виступає головним фігурантом, передбачається кримінальна відповідальність у вигляді ув’язнення на термін від 7 до 12 років з конфіскацією майна і забороною обіймати певні посади на строк до 3 років. По іншій справі, описаного в ч.3 ст. 209 Кримінального кодексу, Петро Порошенко підозрюється у відмиванні коштів, які він отримав злочинним шляхом.

Крім двох перерахованих вище кримінальних справ ім’я екс-президента фігурує ще в 13 виробництвах, які веде Державне бюро розслідувань. У цих справах Петро Порошенко не виступає головним підозрюваним, а проходить як свідок. При цьому колишній президент був кілька разів викликали на допити, але 20 запрошень в бюро екс-глава держави просто проігнорував.Картинки по запросу "фото порошенка за гратами"

Список кримінальних справ, в яких фігурує Петро Порошенко:

Раніше  писали, що п’ятий президент України Петро Порошенко скоро поб’є рекорд по кримінальних справах, що ведуться проти відомих політичних діячів. На ряду з уже наявними 13-ма справами співробітники НАБУ завели проти одіозного колишнього лідера України нові кримінальні виробництва…

Джерело

#НАБУ #ДБР #корупція #порошенко #ВАКС