Політика Трамп проти Байдена. Реванш гонки дедалі ближче

Трамп проти Байдена. Реванш гонки дедалі ближче

198
0

США зробили ще один великий крок до матчу-реваншу між Трампом та Байденом у листопаді 2024 року.

Дональд Трамп дедалі ближче до висування на пост президента від Республіканської партії, а весь світ відповідно дедалі ближче до повторення передвиборних перегонів Трамп – Байден.
Дональд Трамп виграв праймеріз у Нью-Гемпширі, перемігши свого останнього суперника на пост президента від Республіканської партії Ніккі Хейлі.
Хейлі ще не готова завершити свою кампанію, і цей факт, до речі, явно дратує Трампа.
Результати в Нью-Гемпширі
Трамп отримує не менше 11 голосів республіканських делегатів, а його єдина суперниця Ніккі Хейлі – не менш як вісім. Всього у республіканців 22 делегати у Нью-Гемпширі.

Для висування кандидатом від Республіканської партії необхідно заручитися голосами 1 215 делегатів. Ім’я кандидата буде оголошено на з’їзді партії у липні.

Чому люблять Трампа?
Протягом багатьох місяців опитування показували, що Республіканська партія, як і раніше, залишається партією Дональда Трампа.
Лояльність його електорату непохитна, незважаючи на драми, що його супроводжують, – як юридичні, так і політичні.
Його консервативний популізм відповідає запитам його виборців, як і його увага до таких питань, як імміграція, злочинність та енергетика.
Але не все так райдужно для екс-президента. Опитування виборців, проведене Fox News, показало, що 32% тих, хто брав участь у республіканських праймеріз штату у Нью-Гемпширі, не голосуватимуть за Трампа на загальних виборах, якщо він виграє номінацію.
Канал CBS також вивчив базу підтримки Трампа та побачив її слабкі місця. Згідно з опитуванням, серед виборців, які називають себе ультраконсерваторами, він набрав 88% голосів. Серед виборців без вищої освіти та практикуючих християн його підтримують 66%. Серед поміркованих республіканців він виграв лише 23% голосів та 39% – серед випускників коледжів. Саме у цих двох груп йому доведеться шукати підтримки, якщо хоче перемогти Байдена.
Байден вже чекає
Як би там не було, результати в Нью-Гемпширі дедалі більше наближають нас до сценарію 2020 року – Трамп проти Байдена, навіть якщо, з огляду на опитування, багатьом американцям зовсім не подобається така перспектива.
Представники кампанії Байдена, коментуючи підсумки праймеріз, заявили, що “рух MAGA (Make America Great Again (Зробимо Америку знову великою) – ключовий слоган кампанії Дональда Трампа) завершив захоплення Республіканської партії”.
“Трамп пропонує американцям той самий екстремальний порядок денний, який коштував республіканцям виборів за виборами: обіцяє підірвати американську демократію, винагородити багатих за рахунок середнього класу та заборонити аборти по всій країні”, – йдеться у заяві.
Сам Байден сказав, що на виборах у листопаді на кону стоятимуть демократія та американські свободи.
“Тепер зрозуміло, що Дональд Трамп стане кандидатом від республіканців. І я хочу сказати країні, що ставки не можуть бути вищими. Наша демократія. Наші особисті свободи – від права вибору до права голосу”, – йдеться у заяві президента.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я