На голову Економіка Тільки офіційно 7,2% річного бюджету Вінниці витрачається на обслуговування мера Сергія Моргунова...

Тільки офіційно 7,2% річного бюджету Вінниці витрачається на обслуговування мера Сергія Моргунова і його “свити”!

3125
0

321 мільйон гривень — на утримання 837 працівників Вінницької міської ради!!!

Тільки офіційно 7,2% річного бюджету Вінницької ОТГ витрачається на обслуговування Сергія Моргунова та його “свити” — один з найвищих показників в Україні.

Фантастичний рівень забезпечення ненажерливих місцевих чиновників вражає — майже 400 000 гривень видатків на 1 чиновника міськради на рік!!!

Пам’ятайте про це ті, хто розповідає в коментарях казки про вінницький ефективний менеджмент.

Для прикладу. На витрати, пов’язані з наданням та обслуговуванням пільгових довгострокових кредитів, наданих громадянам на придбання, реконструкцію та будівництво житла заплановано витратити в 2020 році…2 395 гривень. Чому на пільгові кредити для усіх вінницьких “переселенців” в бюджеті міста закладено менше, ніж на місячну заправку службового автомобіля мера? Відповідь очевидна — бо вінничанам начхати, хто і як використовує бюджет Вінниці.

Ми впевнені, що 99% усіх читачів цього допису ніколи в житті не читали документів про видатки Вінницького міського бюджету (зараз вже бюджету Вінницької ОТГ). А варто… Бо саме з цього документу ви дізнаєтеся, що керівник Департаменту культури Максим Філанчук, який виводив кошти платників податків на підприємство своєї дружини, отримає в 2020 році на ДЗ “Центр концертних та фестивальних програм” 8 917 043 гривень, а от сумарна виплата стипендій ветеранам культури та мистецтва складе…89 560 гривень.

2 800 000 гривень буде витрачено в 2020 році на консультації, як покращити управління комунальними підприємствами “Вінницяміськтеплоенерго” та “Вінницяоблводоканал”, а от на фінансову підтримку ГО медиків-волонтерів “Мольфар” та ГО “Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області” сумарно витратять 1 091 000 гривень. Це знову ж таки для тих, хто любить покричати про те, що у нас “наймеценатніші” місцеві чиновники в Україні.
Ще 1 000 000 гривень закладено на проведення аналізу стану виробничих територій міста Вінниці (рекомендації по їх впорядкуванню). Всім зрозуміло, що це ми з вами оплачуємо мільйон гривень з коштів платників податків, щоб професіонали оцінили вінницьким чиновникам, яку територію міста найвигідніше роздерибанити під нові проекти нерухомості Олександра Дана, наприклад. Зате видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни становлять 105 000 гривень на рік — вдесятеро менше. Цинізм чиновників, про який чомусь не згадав жоден журналіст, який ставив питання Сергію Моргунову декілька днів тому.

Чому журналісти такі лояльні? Фінансова підтримка телеканалу “ВІТА” в 2020 році складе 20 834 075 гривень, а от радіокомпанія “Місто над Бугом” отримає від місцевої влади 6 171 123 гривень матеріальної допомоги. Може, комусь із вінничан буде цікаво, скільки коштів закладено в бюджеті наступного року на довгострокові кредити молодим сім’ям та молодим одиноким громадянам на будівництво/придбання житла? 39 880 гривень. Варто щось коментувати?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Про деталі бюджету Вінницької ОТГ на 2020 рік ми ще дізнаємося, оскільки немає жодних сумнівів, що документ приймуть без особливих зауважень та під громові аплодисменти самих чиновників та всіх куплених для цієї події гостей.

В першому коментарі пропонуємо вам бонус. Місцеві ЗМІ облетіла новина про соціологічне опитування групи “Рейтинг”, на якому базується інша новина про визнання Вінниці найкомфортнішим містом України (на думку самих вінничан). Про цю новину чули майже всі, але не всі знають, що в оригінальному соціологічному опитуванні загалом 252 сторінки. В матеріалах “провладних” ЗМІ в частині про Сергія Моргунова використовувалися дані зі сторінки 110 цього опитування, а ось дані зі сторінки 111 були суворо заборонені як для згадування, так і для публікації. В нещодавньому інтерв’ю Сергій Моргунов особисто сказав, що цьому опитуванню довіряє сам та закликав довіряти іншим. Ви будете здивовані побаченим на тій сторінці. Вразливим прихильникам Сергія Анатолійовича краще не дивитися.

P.S. Показовий відео-ролик про вінницьку команду, де головним гаслом є фраза “Зберегти і розвинути”. Поки що у команди Моргунова все йде по плану.

Зберегли і розвинули… шалену корупцію й дерибан народного бюджету!!!

https://www.facebook.com/vinhabari/videos/514567859404070/