Війна Танки Abrams досі не використовують на фронті: західні аналітики пояснили, чому

Танки Abrams досі не використовують на фронті: західні аналітики пояснили, чому

233
0
США передали танки надто пізно і в дуже невеликій кількості.
 

Україна все ще не застосувала на фронті жодного американського танка Abrams, які отримала від США у вересні цього року. Експерти припускають, що взимку на фронті їх важко використати.

Про це пише Business Insider. На думку іноземних джерел, навряд чи Сили оборони застосують ці танки до весни 2024 року.

США передали Україні у вересні 31 танк M1A2 Abrams, але це озброєння “практично не брало участі в реальних бойових діях”. За версією аналітиків, через погіршення погодних умов та жорстких оборонних ліній росії Abrams важко застосовувати на фронті. Ймовірно, Україна тримає американські танки у резерві, оскільки зараз “фронт стабільний”.

Також закордонні аналітики вважають, що взимку неефективно відправляти Україні невеликі групи танків “Бредлі” та “Абрамс”. Їх “важко підтримувати” з погляду логістики.
 
“Зараз дощ і бруд не дозволяють використовувати важку військову техніку, тому ЗСУ чекатимуть “відповідного моменту”, ймовірно, весни”, — пише Business Insider.
 
Більше того, засновник Центру європейських ініціатив зі стійкості у Німеччині Сергій Сумлінний вважає, що США надто пізно відправили танки “Абрамс” до України. Крім того, їх кількість недостатня для ефективного застосування на фронті.
 

“Усього три танки на сто кілометрів — це смішно”, — сказав він.Як розповів України Володимир Зеленський під час спілкування з представниками африканських засобів масової інформації, він сподівається, що у майбутньому цих танків побільшає.

“На щастя або, на жаль, у нас дуже багато різних танків. Abrams – не виняток. Це якісний танк. У нас їх не дуже багато, чесно вам скажу”, — сказав Зеленський.

Він висловив сподівання на те, що в майбутньому, в міру розвитку двосторонніх відносин із США, їх в Україні з’явиться більше, але поки що через малу кількість вони не відіграють величезної ролі на полі бою.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я