Вівторок, 19 Жовтня, 2021
На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Суд зобов’язав ГПУ відкрити провадження проти Грицака!

Суд зобов’язав ГПУ відкрити провадження проти Грицака!

304
0

Генеральна прокуратура України зобов’язана відкрити кримінальне провадження на екс-начальника Служби безпеки України Василя Грицака за фактом державної зради.

Про це повідомила в Facebook інженерна група “Арей”, що займається розробкою і модернізацією бронетехніки для української армії.

Печерський районний суд Києва у відповідь на позов ІГ “Арей” зобов’язав Генеральну прокуратуру України порушити кримінальну провадження за фактом державної зради проти екс-глави Служби безпеки України Василя Грицака.

“За фактом державної зради В. Грицака Генпрокуратура починає кримінальне провадження! Саме таке рішення прийнято судом за нашим позовом до ГПУ. Результатом злочину В. Грицака є розграбування і знищення оборонного підприємства під час війни! Грицак повинен бути за гратами! “, – відзначили в інженерній групі.

В “Арее” пояснили, що Василь Грицак проігнорував звернення екс-начальника Генерального штабу, Головнокомандувача Збройними силами України Віктора Муженко з вимогою звільнити завод від рейдерів, які перешкоджають виконанню інженерної групою державного оборонного замовлення, зробивши державну зраду.

У прес-центрі СБУ кореспонденту # Букв відмовилися коментувати дану ситуацію, пославшись на те, що Василь Грицак більше не є співробітником Служби. # Букви намагаються отримати коментар від Василя Грицака.

29 серпня Верховна Рада України підтримала подання Президента України Володимира Зеленського про звільнення Василя Грицака з посади голови Служби безпеки України
Раніше за рішенням суду НАБУ відкрило провадження стосовно голови СБУ Грицака через залучення ним завідомо невинної особи до кримінальної відповідальності.

Джерело