Рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Суд арештував майно нафтопереробного комплексу Коломойського

Суд арештував майно нафтопереробного комплексу Коломойського

230
0
Господарський суд Львівської області наклав арешт на нерухоме майно ПАТ “Нафтопереробний комплекс Галичина”, який належить олігарху Ігорю Коломойському. Це відбулося 28 грудня 2023 року за позовом “Укрнафти” як кредитора.
 

Про це йдеться в ухвалі суду, яку опублікували у Єдиному реєстрі судових рішень. Кредитор також вимагав арештувати і рухоме майно для забезпечення вимог, але суд відмовив.Відомо, що суд послався на те, що арешт всього майна може перешкодити відновленню платоспроможності боржника. Водночас було відкрито справу про оголошення НПК “Галичина” банкрутом.

Суд заборонив державним реєстраторам та приватним нотаріусам робити будь-які реєстрації, а також вносити до відповідного Держреєстру речових прав записи про нерухоме майно  НПК “Галичина”. Це потрібно для того, щоб його не змогли перепродати.

Зазначається, що арештували майже 50 об’єктів. Серед них – 10 земельних ділянок, недобудовані АЗС, нежитлові приміщення та житло у Дрогобичі, пансіонат “Лісова пісня” у Трускавці, а також база відпочинку “Черемшина” у селі Рибаківка Миколаївської області. Ухвала вступила у дію вже 28 грудня 2023 року.

НПК Галичина: що відомо
Відомо, що Нафтопереробний комплекс “Галичина” зареєстрований у Дрогобичі на Львівщині. Він контролюється групою “Приват” олігарха Ігоря Коломойського через низку офшорних компаній. Крім того, 25% акцій належать Фонду держмайна України.
 
НПК був заснований у 1863 році. У 2021-му підприємство зайняло восьме місце у рейтингу найдинамічніших компаній України за 2015-2019 роки. Його складало видання NV та маркетингова агенція Top Lead.
 
Нагадаємо, що 2023 рік закінчився для Коломойського втратою активів на суму 1 млрд доларів. Окрім того, він також залишився без можливості користуватися українським паспортом та зустрів новий рік у СІЗО. Правоохоронні органи його підозрюють у заволодінні 5,8 млрд грн ПриватБанку, які він, як наголошує слідство, привласнив завдяки фіктивним внесенням готівки до каси банку.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я