Війна Штучний голод у ХХІ столітті: у Буданова розкрили плани путіна щодо повторення...

Штучний голод у ХХІ столітті: у Буданова розкрили плани путіна щодо повторення Голодомору

223
0

Головне управління розвідки зробило заяву в день 90-х роковин Голодомору. В ній розкриваються плани кремля, який хоче повторити Голодомор вже у ХХІ столітті. Для цього російська влада викрадає українське зерно під час війни.

“Нестерпні муки українців були гіршими за саму смерть, а правду про голодомор росія приховувала завжди, хто б не сидів у кремлі. План путінського режиму викрасти в України зерно перед повномасштабним вторгненням і повторити голодомор вже у ХХІ столітті разом з іншими воєнними злочинами росії вкотре доводять – геноцид був і є системним елементом московської політики”, – йдеться у дописі.
 
В українському ГУР наголошують, що геноцид 1932-1933 років, і штучні голодомори 1921-1923 та 1946-1947 років москва робила для того, аби цілеспрямовано знищити мільйони українців. Розвідники зауважують, що “за усі жахливі злодіяння Москва не була покарана жодного разу”. Втім, “час безкарності потворної імперії минув”.

Росія уміло використовує голод у як зброю, що довела у ХХ столітті трьома штучними голодоморами, влаштованими проти українців і інших народів. І продемонструвала під час повномасштабного вторгнення. Нагадаємо, що російський флот заблокував рух з українських портів. Це є критично важливим для українського сільського господарства, яке орієнтоване на експорт продукції морським шляхом. Разом із цим блокування портів загрожує голодом для багатьох країн Африки та Близького Сходу, що може спровокувати громадські безлади, змішання правлячих режимів та масову міграцію населення.

Флот окупантів блокує морські комунікації, обстрілює, захоплює і топить торговельні судна, руйнуючи логістику та унеможливлюючи експорт раніше законтрактованої продукції. До того ж, основна частина родючих земель, що була сконцентрована на сході, забруднена вибухонебезпечними предметами і мінами. Це зробило Україну найзамінованішою у світі країною.
 
Зеленський вже другий рік поспіль заявляє, що неприпустимо використовувати голод як зброю і закликає зупинити росію. Цього року він наголосив, що “зло не було зупинене, не було спокуте, тому зараз українці його зупиняють”.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я