На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ ЩО буде далі з НАЗК, САП і НАБУ? Відповідь Зе-команди

ЩО буде далі з НАЗК, САП і НАБУ? Відповідь Зе-команди

140
0

Команда Володимира Зеленського, який переміг на виборах президента, має намір перезапустити Нацагентство з питань запобігання корупції та подумує про зміну керівництва Спеціальної антикорупційної прокуратури…

Про це повідомила член команди, експерт з антикорупційної політики і діджитал-рішень для держави Галина Янченко в Facebook.

“Інформація, яка сьогодні оприлюднена і тиражується окремими “громадськими активістами” щодо позиції Команди Зеленського по НАБУ не відповідає дійсності. На сьогоднішній день, деталізований план дій в частині антикорупційної політики перебуває на етапі фіналізації”, – написала вона.

За словами Янченко, у Команді Зеленського є однозначна згода щодо потреби перезапуску НАЗК і “йде дуже серйозна дискусія щодо перезапуску керівництва САП”.

“Те, що стосується НАБУ – більша частина команди вважає за необхідне підтримати та підсилити НАБУ інституційно. На цих позиціях також стою я особисто”, – написала вона.

Також, за словами Янченко, у плані на перші 100 днів майбутнього президента обговорюється ініціатива щодо надання НАБУ права на самостійне зняття інформації з каналів зв’язку, на чому наполягає експертне середовище…

Новообраний президент Зеленський повинен якнайшвидше оголосити, кого він бачить на чолі СБУ, Генпрокуратури, МЗС та Нацбанку!

Про це заявив народний депутат Сергій Власенко з парламентської  трибуни.

«На жаль, за 5 років президенства Порошенка Генеральна прокуратура та СБУ перетворилися в інструмент політичного впливу, переслідування політичних опонентів, залякування бізнесу, але точно не в структури, які повинні стояти на сторожі виконання закону (як це має робити Генпрокуратура) і не в спеціальну службу, яка насамперед має займатися боротьбою із зовнішніми ворогами України (СБУ)», – заявив парламентар.

Цю ситуацію Сергій Власенко вважає неприпустимою та загрозливою для держави.

Думки із соцмереж на цю тему:

Igor K…ky

вчора надіслав Зеленському листа
Шановний Володимир Олександрович!
Просив би Вас розглянути наступну пропозицію.
Олександр Данилюк оприлюднив точку зору Вашої команди щодо бачення кандидатур на посаду Генерального прокурора України. Зокрема він сказав: “У нас достатньо людей, які можуть проявити себе на цій посаді і мають хорошу репутацію і серйозну підтримку суспільства. У нас багато антикорупційних активістів».
На мій погляд, це не зовсім виважений підхід. У нас вже створені три державні структури, завданням яких є саме боротьба з корупцією: НАПК, САП та НАБУ. Там просто потрібно навести порядок! І ставити над ними ще споглядача – антикорупційного активіста, – на посаду Генерального прокурора, це робити вигляд, що крім боротьби з корупцією у нас інших питань, які просто грюкають у всі владні двері не має.
Якщо Ви дійсно хочете навести порядок в країні і показати всім, що жоден злочин проти людини не залишиться безкарним, Ви МУСИТЕ зробити все, щоб злочини проти Майдану були розкриті і не тільки виконавці, а й організатори цих злочинів були покарані, не залежно від того де вони сьогодні знаходяться і які б високі посади зараз в країні не займали. Ваше обрання – є безпосереднім наслідком злочину Порошенка перед жертвами «Небесної сотні». Безкарність розстрілів на Майдані стало причиною безкарності бізнесових оборудок під час війни, причиною затягування цієї війни, причиною все нових і нових її жертв. Вам не вдастся відмахнутися від цього, бо тема безкарності злочинів проти Майдану, жертв війни, не менше важлива, а як на мене, набагато більш важлива для майбутнього України, ніж боротьба проти корупції.
 
Ви стали Президентом країни, за свободу якої вже не сотні, а тисячі кращих синів та дочок віддали найдорожче, що у них є – своє життя. І всі вони звідти дивляться на Вас! На Вас дивляться їх рідні матері, батьки, вдови і вдовці, маленькі сиріти. Ви цього не відчуваєте??
Ще раз повернуся до своєї пропозиції щодо адвоката «Небесної сотні» Євгенії Закревської на посаду в Генеральній прокуратурі. Про неї є достатньо матеріалів, щоб оцінити її фаховість, безкомпромісність та поряднісіть.

 
Ne…hr Gu…t

Знову “ЗЕкоманда” коментує? а що ж він сам відмовчується?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я