Субота, 8 Травня, 2021
На голову Економіка Розгадка Слов’янська: Росія воює за величезне родовище сланцевого газу!

Розгадка Слов’янська: Росія воює за величезне родовище сланцевого газу!

298
0

Журналісти провели власне розслідування таємниці так званого « Юзівського проекту», який неохоче обговорюють і в самій Україні, оскільки він передбачає значні ресурси, які можуть змінити енергетичну карту світу.

Обставини вказують на те, що на Донбасі немає ніякої боротьби за гуманізм, за федералізацію, захист російськомовного населення, слов’янських патріотів і проти міфічних «бандерівців», пише NEWSru.ua.

Це все вигадані образи, які створили в кремлівських кабінетах і вклали в голови пересічних донеччан, щоб приховати справжню мету спецоперації Росії.

Так, в містечку Слов’янськ немає ні важливих підприємств, ні шахт, ні військових частин або наукових інститутів. Однак він розташований в самому центрі території « Юзівського проекту», де зосереджені поклади енергетичного ресурсу 21 -го століття – природного газу щільних пісковиків, так званого сланцевого газу.

Гігантське родовище охоплює частину території Донецької та Харківської областей.

Загальна площа родовища сланцевого газу становить майже 8 тис. квадратних кілометрів. Експерти відзначають, що запаси газу в цій землі можуть кардинально змінити енергетику не тільки України, а й Європи.

« За останніми підтвердженими даними, американці зараз видають, це 3,6 трлн кубів, які вони чітко бачать, як їх добувати. Це значний обсяг, великий обсяг, тому що якщо Україна збільшить видобуток на 15-20 млрд кубометрів, то вона вже експортером буде », – зазначив гендиректор центру досліджень енергетики Олександр Харченко.Shell продовжує оціночний етап розробки нетрадиційного газу в ...

Центральна влада дуже переживає про цей проект і вкрай обережно підбирає слова щодо його перспектив. Втім, навіть за такої стриманості помітна велика майбутня вигода для України.

«Запаси досить значні. Одні з найбільших в світі, в Європі. За тими оцінками, які є, ми можемо на 30-40 % збільшити власний видобуток газу.

Якщо він 20 млрд, от і порахуйте, десь до 10 млрд збільшити.

Нагадаємо, в Давосі  було підписано угоду між компанією Shell і « Надра Юзівська » про розподіл продукції від видобутку сланцевого газу на Юзівському ділянці в Харківській і Донецькій областях.

Підписання цієї угоди вигідно Україні, оскільки це інвестиції, за рахунок яких країна буде збільшувати власний видобуток газу, і як наслідок – піднімати рівень економіки.

Джерело

#Влада #словянськ #газ #росія #родовища