Війна Російська пропаганда хоче налякати українських студентів: який фейк поширюють окупанти

Російська пропаганда хоче налякати українських студентів: який фейк поширюють окупанти

408
0
Російські пропагандисти розповсюджують неправдиву інформацію, щоб негативно налаштувати студентів України. Говорять, що в нашій країні нібито масово закриваються вищі навчальні заклади, щоб відправити тих, хто навчається, воювати.
 

Про це повідомив український Центр протидії дезінформації. За їхніми словами, противники використовують заяви українських політиків про необхідність оптимізації системи вищої освіти. Таким чином вони намагаються надати вигляд правдивості своїм маніпуляціям.

Таким чином, росіяни хочуть поширити панічний настрій та недовіру до держави серед української молоді. Однак, зауважують у Центрі, жодного масового закриття вишів не передбачається.
 
Що ще вигадали в рф
Підконтрольні Кремлю телеграм-канали розповсюджували фейки про призов дівчат віком від 16 до 30 років в Чернігівській області. Однак ця інформація не має підтвердження. Влада і військові закликають перевіряти правдивість джерел перед поширенням інформації.
 
Крім того, у Центрі протидії дезінформації повідомляли, що російські пропагандисти розповсюджують непідтверджену інформацію про нібито вимогу президента України Володимира Зеленського щодо депортації українців з країн Заходу. Згідно з цим вигаданим “указом”, західні держави мають вислати українських чоловіків, які проживають у них. Пропагандисти поширили скріншот імовірного посту, який, за їхніми словами, має бути опублікований на сторінці президента України.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я