Політика Російська ЦВК затвердила бюлетень для голосування на виборах путіна – в нього...

Російська ЦВК затвердила бюлетень для голосування на виборах путіна – в нього три “конкурента”

238
0
Центрвиборчком рф затвердив текст виборчого бюлетеня на виборах президента росії, які заплановані на 15-17 березня. У списках немає Бориса Надєждіна, який називає себе єдиним антивоєнним кандидатом. Хоча його риторика майже не відрізняється від путінської.Надії рухнули: ЦВК затвердила текст бюлетеня на виборах президента рф - Бориса Надєждіна немає у списках 1
 

Загалом у “перегонах” беруть участь лише четверо людей: окрім путіна, це – заступник голови Державної думи Федеральних зборів Владислав Даванков, депутат Держдуми, лідер фракції ЛДПР Леонід Слуцький і депутат Держдуми від КПРФ Микола Харитонов.Кожному кандидату відвели однакові за площею частини бюлетеня. При цьому путін помітно вирізняється з-поміж інших кандидатів: інформація про нього розміщена на двох рядках, тоді як про інших – на восьми-дев’яти рядках.

Президентські вибори в росії 2024

Чергові “вибори президента” росії заплановані на березень 2024 року. Голосування триватиме три дні – з 15 по 17 березня. Для путіна це буде вже п’ята каденція.

Перед цим офіційно відмовилися реєструвати Бориса Надєждіна кандидатом на президентські вибори. Його вважали головним конкурентом очільника Кремля володимира путіна на президентських виборах. Надєждін вже заявив, що це рішення буде оскаржувати у суді.
 
Розвідка Міністерства оборони Великої Британії назвала ключове питання російського диктатора володимира путіна до президентських виборів. До березня йому треба вирішити проблеми, які з’явилися через війну проти України та скорочення витрат на ЖКГ. Зокрема, йдеться про масові відключення тепла та світла.
 
Перед виборами в росії, які пройдуть в березні 2024-го, кремлівські політтехнологи намагалися придумати щось креативне. Вони зняли пропагандистський ролик, в якому намагаються переконати, що Одеса це “русский город”. Також відео має на меті продемонструвати, що українці нібито прагнуть воювати за путіна.

#ГолосНароду

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я