Політика Результат війни в Україні визначить майбутнє – Остін

Результат війни в Україні визначить майбутнє – Остін

202
0

Мета України у протистоянні з ворогом – захистити свою незалежність та суверенітет від російської агресії.

Україна має велике значення для Америки, а результат війни на її території визначить майбутнє світу. Про це на брифінгу заявив міністр оборони США Ллойд Остін.

Він підкреслив, що числені поразки росіян на фронті є не лише результатом боротьби українців, а й результатом роботи керівництва США.

“Передусім це завдяки неймовірно хоробрим українським воїнам. Але досягнення України також є результатом двопартійного керівництва США – і коаліції приблизно 50 країн, яку ми створили”, – вказав Остін.

Говорячи про війну, Остін підкреслив, що Україна обороняється і прагне захистити свою незалежність та суверенітет від російської агресії.

“Ця війна є справедливою та має підтримку міжнародної спільноти”, – сказав він.

“По-перше, війна Путіна є серйозною і прямою загрозою безпеці в Європі та за її межами, по-друге, агресія Росії є явним викликом нашим союзникам НАТО. По-третє, навмисна жорстокість Кремля є атакою на наші спільні цінності демократії та порядності. І, нарешті, війна Путіна – це лобовий напад на заснований на правилах міжнародний порядок”, – пояснив Остін.

Він додав, що результат цієї боротьби визначить глобальну безпеку на десятиліття уперед. І у США немає можливості відсидітися.

“Сполучені Штати прагнуть вільної та суверенної України, яка зможе захистити себе сьогодні і стримувати нову російську агресію в майбутньому. Це мета Байдена”, – повідомив Остін.

Остін же запевнив, що США залишаються з Україною і будуть допомагати Києві і надалі.

Також глава Пентагону заявив, що Вашингтон не допустить перемоги Росії. 
 
Командувач Об’єднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенант Сергій Наєв вважає, що війна РФ проти України може вийти за межі Сходу і Півдня нашої країни, якщо Росія продовжить нарощувати виробництво озброєнь і технологічно вдосконалюватися за допомогою своїх союзників, а Україна відчуватиме зменшення допомоги з боку партнерів.
 
Російському диктатору Володимиру Путіну не можна дозволяти “пройти маршем через Європу”, заявив спікер палати представників США Майк Джонсон.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я