Война Путінська партія Единая Россия вербує найманців до власної ПВК – ГУР

Путінська партія Единая Россия вербує найманців до власної ПВК – ГУР

273
0

У пунктах рекрутингу до “ПВК “Еспаньйола” на окупованих українських територіях добровольцям за безпосередню участь у бойових діях проти України обіцяють по 220 тисяч рублів на місяць.

Путінська партія Единая Россия вербує найманців у власну приватну армію – так звану “ПВК “Еспаньйола”. Про це  повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Вказане терористичне формування раніше перебувало у структурі так званого батальйону Восток як добровольчий підрозділ російських футбольних хуліганів. З 2023 року Еспаньйолу у своє розпорядження отримали  партійці Путіна – терористичний підрозділ проголосив статус так званої приватної військової компанії, і на гроші з “єдіной россії” розпочався й триває активний рекрутинг”, – йдеться в повідомленні ГУР.

Розвідка також повідомила, кого саме набирають і як використовують в Еспаньйолі.

“До “чвк “еспаньола” беруть так званих футбольних “ультрас”, російських радикалів усіх мастей, зокрема симпатиків нацистської ідеології, а також пересічних цивільних осіб із зубожілих “суб’єктів” рф та тимчасово окупованих територій України – останніх використовують у “м’ясних” штурмах для створення статусу “бойового підрозділу”. У пунктах рекрутингу до “еспаньйоли”, які діють на окупованих українських територіях, добровольцям за безпосередню участь у бойових діях проти України обіцяють по 220 тисяч рублів на місяць. Контракт – мінімум на пів року, – додають у ГУР.

Повідомляється й прейскурант “страхових виплат” бійцям ПВК або їхнім родичам:

1 млн рублів – легке поранення;
2 млн рублів – поранення середньої тяжкості;
3 млн рублів – тяжке поранення;
5 млн рублів – смерть.

“Утім фінансова мотивація слугує лише обгорткою. Для більшості новобранців перший же бій є квитком в один кінець. Загиблих та важкопоранених з числа рекрутованого “гарматного м’яса” росіяни не вивозять з поля бою, оформлюють “зниклими безвісти”, щоб не платити родичам рублів за посланого москвою на смерть годувальника”, – запевняють у ГУР.

Нагадаємо, у 2022 році в окупованому Мелітополі підірвали штаб Единой России. Деякі керівники виборчкому після феєрверку біля штабу Единой России пішли в запій.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я