На голову Економіка Проросійська “Партія Шарія” отримає з бюджету майже півтора мільйона гривень!!!

Проросійська “Партія Шарія” отримає з бюджету майже півтора мільйона гривень!!!

463
0
Україна фінансово на грані дефолту, а тим часом проросійські сепаратистські партії та політики отримують гроші з державного бюджету!!! 
Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) повідомило, що позапарламентські партії, до переліку яких входить і “Партія Шарія”, отримають частину грошей з держфінансування. Загалом на такі партії передбачено приблизно 11 мільйонів гривень.

Про це стало відомо з публікації громадського руху “ЧЕСНО”.  

На початку лютого НАЗК повідомило, що розподілило державне фінансування, передбачене на 2020 рік, між партіями, які увійшли до парламенту. Тобто такими, що перетнули п’ятивідсотковий бар’єр на виборах. Зокрема, 140 мільйонів має отримати партія “Слуга народу”.

На запит представників організації “ЧЕСНО” у держоргані також повідомили, що фінансування отримають і позапарламентські партії. Але лише за перші півтора місяця роботи парламенту. Загалом такі партії, за підрахунками аналітиків організації, отримають 11,3 мільйона гривень бюджетних грошей.

Аналітик організації Ігор Фещенко у коментарі розповів, що в ЧЕСНО порахували, скільки отримають політичні сили, які не пройшли у Верховну Раду.“Шарій отримає, за моїми розрахунками 1,43 мільйона”, – повідомив він на уточнююче питання журналістів.

Окрім “Партії Шарія” фінансування отримають “Радикальна партія Олега Ляшка”, “Сила і Честь”, “Опозиційний блок”, “Українська стратегія Гройсмана” та “Свобода”. Кабінет міністрів України має передбачити кошти для цього, які НАЗК розподілятиме самостійно.

Анатолій Шарій – закордонний блогер, який вирізняється проросійськими поглядами і критикою на адресу України. Аналітики кажуть, що він на службі ФСБ, яка його фінансує і розкручує! У 2017 році він судився з “Детектором медіа” через те, що вони називали його рупором “русского міра”. Утім, суд він програв.

Результат пошуку зображень за запитом шарій кремль

За сепаратистську “Партію Шарія” на парламентських виборах 2019 року проголосувало понад 300 тисяч “ватників”-виборців. Самого Шарія ЦВК не зареєструвала кандидатом у народні депутати – адже останні п’ять років він не жив на території України, що є обов’язковою вимогою законодавства.

Він досить часто поширює різні фейки та брехню щодо України!

Результат пошуку зображень за запитом шарій кремль