На голову РУХ Ветеранів і Пенсіонерів Пенсійний фонд “кинув” ветерана АТО: документи “загубилися”, не воював…

Пенсійний фонд “кинув” ветерана АТО: документи “загубилися”, не воював…

178
0

Ця Державна структура, здається, відпрацьовує нову схему, як обманювати людей…

На Тернопільщині бійцям АТО не зарахували службу, як страховий стаж. Чоловіки боронили Україну на Донбасі у 2014-15 роках!!!

 Про проблеми зі страховим стажем розповів викладач педагогічного університету Володимир Брославський. Він майже рік був командиром відділення 56-ї Маріупольської бригади:

“Мене мобілізували в травні і в травні у мене ще зарахований пенсійний стаж. За 2015 рік у мене зараховано тільки п’ять місяців”, – розповів Брославський.

Працівники Пенсійноого фонду навіть не знали, що в цей час викладач перебував в АТО, бо немає жодних підтверджень його знаходження там.

 

 
 

 “Страховий стаж нараховується на підставі довідки про проходження військової служби і про сплачені суми страхових внесків”, – йдеться у повідомленні.

Щоб отримати документ, тепер Брославському доведеться їхати до Маріуполя і брати там довідку. Викладач і його товариші по службі не розуміє, чому цим потрібно займатися ним, якщо у Міністерства оборони України є всі дані.

Крім того, АТОвці першої хвилі мобілізації прямо в військкоматі написали звернення до міністра оборони з проханням вирішити питання з Пенсійним фондом.

 

 

 

Нагадаємо, військові розповіли про бойовий шлях сапера Дмитра Клименко, який у боях з початку нової війни з РФ…

У березні 2014 року, групи розмінування Дмитра вступає в багатостраждальну землю східній частині України і починає роботу по знищенню виявлених вибухонебезпечних предметів…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я