На голову Політика Парубій звинувачується в створенні ескадронів смерті!

Парубій звинувачується в створенні ескадронів смерті!

441
0

Екс-спікеру Верховної Ради А. Парубію, пред’явили підозру в створенні страшних ескадронів смерті!!!

На руках цих кривавих угруповань сотні жертв, які виступали не проти України, а проти режиму Януковича!

У Держбюро розслідувань відкрили ще одну кримінальну провадження проти екс-спікера Андрія Парубія у справі «одеської Хатині».

Зокрема, в ДБР відкрили провадження за фактом створення та координування Парубієм кривавих збройних угруповань «з метою здійснення масових заворушень 2 травня 2014 року на території м. Одеса».

Про це йдеться в листі з ГБР в Апарат Верховної Ради України, опублікованому на фото на фб-сторінці Парубія:

Ось  що пише підозрюваний в звірячих злочинах А.Парубій в своєму Фейсбуці:
«Ось такий документ. Але насправді не здивувався. Ось що здивувало, так те, що в тексті не було (поки що) формулювань про «організації, координації та здійснення Парубієм державного перевороту під кодовими назвами« Майдан »,« Революція Гідності », про« незаконне відсторонення від влади законно обраного президента Януковича » , про «захоплення влади організованою злочинною групою», про «злочинному протидію державній політиці реінтеграції України » і т.д. Хоча, це вже досить виразно прочитується між рядків », – також наголошується в опублікованому повідомленні.

Парубію загрожує довічне позбавлення волі за сукупністю злочинів.

Раніше Андрій Парубій відкрито заявляв, що Гітлер був справжнім демократом і що Україні явно не вистачає такої людини як Гітлер! Він взагалі нормальний?…

Не зовсім, бо лікувався в психлікарні…

Джерело