Рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Нинішня українська влада закінчить в американській в’язниці! – Ігор Бойко

Нинішня українська влада закінчить в американській в’язниці! – Ігор Бойко

393
0

Американський інвестор Ігор Бойко прогнозує президенту Петру Порошенко і його оточенню долю панамського диктатора Мануеля Нор’єги.

Таке переконання бізнесмен висловив на своїй сторінці в Facebook

«Нинішня українська влада закінчить свій шлях так само, як і Норьега – в американській в’язниці. Панамського диктатора зловили американські військові, доставили в США, і американський суд засудив його на 30 років. В першу чергу його звинувачували у вимаганні, знищення політичних конкурентів і рекеті. І вже в другу – в торгівлі наркотиками.

Свого часу панамський диктатор також отримував гроші на проведення реформ в Панамі. А замість цього просто крав ці гроші і займався вимаганням. Вам це нікого не нагадує? »- риторично запитує Бойко.

 
Громадянин США переконаний, що Штати ніколи не прощають, «коли їхні гроші цинічно крадуть».

На його думку, Порошенко, який очолює корупцію і рейдерство в країні і допускає розкрадання фінансової і військової допомоги США, має всі шанси повторити долю панамського генерала.

Ігор Бойко вказує на причини особливої ​​уваги до Онищенко та його записам з боку ФБР і ЦРУ. Гроші, які розкрадаються в Україні, обов’язково проходять через американські кореспондентські рахунки. У такому випадку вважається, що злочин скоєно на території США. Саме так було з Лазаренком, нагадує інвестор.

За його словами, над справою українських чиновників вже почали працювати слідчі органи Сполучених Штатів.

Нагадаємо, раніше Ігор Бойко, який є власником Житомирської кондитерської фабрики, заявив, що влада знищує бізнес в країні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я