Рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ На Полтавщині компанія Коломойського хоче продовжити розробку Руденківського нафтогазового родовища

На Полтавщині компанія Коломойського хоче продовжити розробку Руденківського нафтогазового родовища

260
0

Полтавська газонафтова компанія планує після 2024 року продовжити користування Руденківським родовищем газу та нафти, що за 30 км від Полтави. Компанія вже експлуатує родовище з 2004 року.

Про це пише Єдиний реєстр оцінки впливу на довкілля.

Дозвіл на видобуток нафти і газу компанії закінчується наприкінці 2024 року, тож компанія хоче його продовжити.

Руденківське НГКР відкрито в 1970 році, воно знаходиться у Полтавській області на відстані 30 км на південний схід від м. Полтава, поблизу Ігнатівського, Мовчанівського, Новомиколаївського, Степного та ще низки родовищ вуглеводнів. За результатами виконаних геологорозвідувальних робіт на Руденківському родовищі встановлено нафтогазоконденсатні поклади у візейських, турнейських та девонських відкладах в інтервалі глибин 2520-4700 м. Загальний поверх нафтогазоносності становить 2180 м. Всього площа родовища – 86 кв. км. Початкові запаси 26 млрд куб. м.

З 2017 року компанія інвестувала у Руденківське родовище $660 млн. Воно передбачає буріння 135 свердловин і видобування 3,1 млн куб. м. газу на добу. Однак реальні дані невідомі. Компанія не публікує звітність з 2021 року.

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, яке було створене у 1994 році, є дочірнім підприємством JKX Oil & Gas LTD. СП ПГНК є одним з лідерів серед приватних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка газу та нафти, використовуючи найсучасніші технології і методи для ведення своєї діяльності. Компанія володіє 6 нафтогазовими ліцензіями на експлуатацію в межах Полтавської області (Заплавська площа, Руденківське, Ігнатівське, Новомиколаївське, Мовчанівське та Єлизаветівське родовища).

Материнська компанія, JKX Oil&Gas LTD, керується Радою директорів. Генеральним директором СП ПГНК та JKX Oil&Gas LTD є Віктор Гладун. За даними ЕП, за JKX Oil&Gas LTD стоять олігархи Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я