Рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ На підприємстві “Укроборонпрому” незаконно заволоділи мільярдом гривень – НАБУ

На підприємстві “Укроборонпрому” незаконно заволоділи мільярдом гривень – НАБУ

227
0

НАБУ та САП під час оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції повідомили екс-керівників державного підприємства “Зоря” – “Машпроект” про заволодіння 1,32 млрд грн. “Зоря” – “Машпроект” входить до держконцерну “Укроборонпром”

Про це повідомляє НАБУ.

Слідство встановило, що керівництво ДП “Зоря” – “Машпроект”, яке експортувало продукцію власного виробництва за кордон, організувало схему заволодіння коштами держпідприємства.

Для цього з компанією-нерезидентом було укладено низку агентських угод, за якими вона нібито мала надавати послуги з пошуку та проведення переговорів з потенційними покупцями продукції держпідприємства щодо укладання з ними відповідних зовнішньоекономічних контрактів.

В результаті з 2013-2018 років. на рахунки компанії-нерезидента держпідприємство безпідставно перерахувало 61,98 млн. доларів США як оплату за неіснуючі агентські послуги. Завдані держпідприємству збитки на цю суму підтверджуються висновками судової економічної експертизи.

Підозри у справі отримали одразу чотири колишні генеральні директори “Зоря” – “Машпроект” та директор приватної компанії-нерезидента.

З “Укроборонпромом” пов’язано багато корупційних скандалів.Так, минулої осені ” Укроборонпром” усунув директора приладобудівного заводу через махінації з товарами військового призначення.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я