На голову Економіка Китайський інститут вірусології займався створенням “біологічної зброї”!

Китайський інститут вірусології займався створенням “біологічної зброї”!

852
0

Картинки по запросу фото короновірусаОсь і спливла правда, що не намагалися її приховати в Китаї. Сьогодні, між іншим, новенькі АК і РПГ китайського виробництва виявлені на фронті Тріполі. Китай любить продавати зброю терористам. Американська та ізраїльська преса вже щосили пишуть, що вірус – штучний і бойовий.

Уханьський інститут вірусології був відкритий в січні 2018 року. Лабораторії був привласнений вищий рівень безпеки – четвертий. Там проводилися експерименти з найнебезпечнішими мікроорганізмами, які можуть викликати смертельні захворювання, наприклад, вірус Ебола. І якщо ядерні випробування контролюють, то біологічні – такого рівня – немає.

Лабораторій 4-го рівня в світі зовсім мало. А Уханьський інститут в Китаї – єдиний в своєму роді. Умови роботи і заходи безпеки – найсуворіші. Дослідники зобов’язані переодягатися, приймати дезінфікуючий душ до і після використання лабораторного обладнання. У лабораторію працівників допускають тільки в герметичних скафандрах, куди подається очищене повітря.

На будівництво і облаштування інституту було виділено 44 млн доларів. Для Китаю – це дуже багато. І потім, для роботи з вірусами не потрібно багато обладнання в даний момент. І все воно проводиться в Китаї. Або вкрадено у Японії і США шляхом промислового шпигунства.

Ідея створення високотехнологічної лабораторії BSL-4 з’явилася у китайської влади після спалаху епідемії атипової пневмонії в 2002-2003 роках. Тоді вірус забрав життя понад 800 осіб. Тому в Китаї вирішили створити передовий центр, який займеться боротьбою з новими вірусними захворюваннями, а також буде зберігати «очищені штами вірусів» і стане своєрідною вірусної бібліотекою.

Але Уханьський інститут вірусології займався далеко не одним лише пошуком ліків від небезпечних хвороб. Лабораторія брала участь в секретній держпрограмі з створення біологічної зброї. Про це розповів колишній офіцер розвідки Ізраїлю Дені Шохам.

Створили щось неймовірне, схрестивши гени вірусів змії, летючої миші, верблюда і гірської квітки. І упустили. Погано, що новий коронавірус діє не на одних тільки співробітників секретної вірусної лабораторії і тих, хто їх курує.

Джерело

#вірус #влада #здоров’я