Політика Криза в Техасі: штати Флорида та Оклахома підтримали бунтівників – Fox News

Криза в Техасі: штати Флорида та Оклахома підтримали бунтівників – Fox News

267
0
Губернатор штату Оклахома Кевін Стітт готовий направити бійців своєї національної гвардії на допомогу Техасу у боротьбі з нелегалами. Те ж саме пообіцяв зробити і очільник Флориди Рон Десантіс у випадку, якщо техаська сторона його про це попросить. Ситуація в Техасі набирає обертів та далека від мирного вирішення.
 

Про це пише Fox News. Зазначимо, що обидва політики нарікають на бездіяльність президента США Джо Байдена.Так, оклахомський губернатор Стітт в інтерв’ю розказав, що направить на допомогу Техасу бійців своєї нацгвардії. Більше того: він сказав, що вже перебуває на зв’язку з техаським колегою Грегом Ебботом.

Також Стітт повідомив, що обговорив ситуацію з підлеглими йому генералами. Президент Байден же, як зазначив губернатор, не має повноважень щось робити в цій ситуації.

Приблизно таку ж саму думку висловив губернатор штату Флорида Рон Десантіс. Він не виключив, що підконтрольний йому регіон надасть підтримку Техасові – якщо останній про це попросить.

“Я думаю, що те, що коїться в Техасі – не внутрішня справа Техасу, а справа всієї Америки. Є така ситуація, що 8 мільйонів людей заполонили цю країну нелегально впродовж останніх трьох років… Не для цього написана ця Конституція. І я вважаю… ми повинні захистити наш суверенітет і суверенітет нашої країни. І якщо Техас про це попрохає, то очевидно… Ми маємо дорожні сили, поліцію, гвардію, ми можемо надіслати свою національну гвардію, і ми готові застосувати гвардію штату Флорида”, – зазначив Десантіс.
 
Ці слова були зустріті гучними оплесками.
 
Що коїться в Техасі?
Нагадаємо, останніми днями в Техасі розгорілася серйозна міграційна криза. Цей штат межує з сусідньою Мексикою, а колись давно навіть перебував у складі цієї країни. Саме з Мексики сунуть величезні потоки нелегальних мігрантів, які фактично в прямому сенсі штурмують кордони Техасу.
 
Раніше місцева нацгвардія змогла встановити контроль над кордоном. При цьому вона заборонила доступ агентам американської федеральної прикордонної служби, яка підпорядковується напряму Вашингтону. Мін’юст країни звернувся з цього приводу до федерального суду, а в самому Техасі заговорили про непокору рішенням центру та навіть про пряме відділення від США.
 
Загалом на сторону губернатора Еббота стали 25 штатів. Також до них доєднався експрезидент Дональд Трамп.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я