На голову Економіка Ковбаса з лабораторного м’яса з’явиться у 2022 році – енергетичний гігант дав...

Ковбаса з лабораторного м’яса з’явиться у 2022 році – енергетичний гігант дав гроші на будівництво заводу

72
0
Каліфорнійська New Age Meats стрімко масштабує виробництво. У 2022 році вона запустить на ринок США свій перший продукт – ковбасу на клітинній основі.
Інвестиційний раунд очолив енергетичний гігант із Південної Кореї Hanwha Solutions. Посеред іншого ця співпраця відкриє шлях інноваційній харчовій компанії до азійських ринків, де попит на м’ясо швидко зростає.

Виробник лабораторної ковбаси, що базується в Берклі, називає цю інвестицію «вирішальною віхою» у довгостроковому стимулюванні продажів їжі майбутнього на ринку США та Азії.

З моменту свого заснування у 2018 році New Age Meats встигла дебютувати у виробництві гібридних ковбас зі свинини на основі клітин, міксованої з інгредієнтами рослинного походження.

Зараз компанія планує масштабувати виробництво, і запропонувати свій продукт ринку, як тільки дочекається регуляторного затвердження.

Раніше гібридна технологія виготовлення м’ясних продуктів New Age Meats уже завоювала підтримку великих інвесторів, включаючи засновника Rxbar Пітера Рахаля.

Коментуючи останнє залучення інвестицій, генеральний директор New Age Meats Брайан Спірс сказав, що південнокорейський конгломерат Hanwha Solutions «більше, ніж будь-який інвестор, зрозумів їх підхід». Компанія створює стійке та гуманне м’ясо – на відміну від традиційного тваринництва.

Залучені кошти New Age Meats витратить на подвоєння персоналу та будівництву пілотного заводу площею 20 тис. квадратних футів.

Нагадаємо, очікується, що культивоване м’ясо схвалять у Європі щонайменше за три роки.

Джерело

#світ #мясо #здорои’я #інвестиції

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я