Новини КІНЕЦЬ ДОСЯГНЕНЬ МАЙДАНУ? Рішення Євросуду про люстрацію українських чиновників набуло чинності!!!

КІНЕЦЬ ДОСЯГНЕНЬ МАЙДАНУ? Рішення Євросуду про люстрацію українських чиновників набуло чинності!!!

1089
0

Колишні політики з корумпованої банди Януковича вже неодноразово через європейські суди оскаржували своє “переслідування” післямайданною владою України… І ось – маємо вишеньку на торті від так званих “міжнародних партнерів”! Постанова Європейського суду з прав людини, яка стверджує, що звільнення за законом “Про очищення влади” порушило права українських чиновників-регіоналів, набула чинності. ЦЕ ВСЕ, ЩО ВАМ ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЄВРОПЕЙСЬКЕ “ПРАВО-КРИВОСУДДЯ”, МАТЬ ЙОГО!!!

Про це повідомляє “ЄП” з посиланням на повідомлення суду.

Велика палата ЄСПЛ не стала задовольняти запит української сторони на розгляд справи, відтак рішення набуло чинності.

Як зазначили у европейському суді, це “рішення” є остаточним!

В середині січня Україна оскаржила рішення Європейського суду з прав людини, який визнав норми закону “Про очищення влади” порушенням Конвенції про захист прав людини.

Нагадаємо, 17 жовтня 2019 року Європейський суд з прав людини опублікував рішення щодо НАШОГО Закону про люстрацію. У ньому йшлося, що український закон “Про очищення влади”порушив права українських чиновників-, які підпали під дію цього Закону…

Суд вирішив, що закон застосовується до дуже широкого кола осіб і призвів до звільнення заявників лише на тій підставі, що вони обіймали посади на державній службі протягом більш аніж року за часів президентства Януковича, або на підставі зайняття посад у Комуністичній партії до 1991 року.

На думку ЇХ суду, вказаний закон не зважав на особисту роль, яку відігравали заявники, а також на те, чи були вони особисто пов’язані з будь-якою недемократичною діяльністю в період правління колишнього президента.

Ну що, українці, з 6-ю річницею Майдану вас…

Реванш регіоналів та їх прислужників-сепарів рулить! …за сприяння “міжнародних партнерів”, мать їх!…