Політика Індія і Франція готують новий “мирний план” по Україні – СМИ

Індія і Франція готують новий “мирний план” по Україні – СМИ

427
0

Нарендра Моді доручив своєму уряду розробити новий план спільно з представниками Франції.

Індія та Франція активно працюють над новим планом завершення війни між Росією Україною, який відрізняється від попередніх. Про це в суботу, 15 липня, повідомляє видання Le Monde із посиланням на власні джерела.

Відзначається, що новий план має значні відмінності від попередніх мирових ініціатив, висунутих Китаєм і африканськими країнами.
Як повідомляється, прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді доручив своєму уряду розробити новий план спільно з представниками Франції під час візиту в Париж 13-14 липня.
На прес-конференції в Єлисейському палаці, що відбулася 14 липня, Моді підкреслив важливість об’єднання країн світу для вирішення питань, включаючи наслідки війни між Росією та Україною, а також пандемії коронавірусу.
Франція вважає Індію важливим партнером у пошуку мирних ініціатив для вирішення війни між Росією та Україною, зазначає Le Monde. Велика частина зустрічі між Нарендрою Моді та президентом Франції Емманюелем Макроном була присвячена обговоренню цієї війни, яка негативно впливає на відносини Франції та країн Азії та Африки.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я