На голову Новини Головний Мародер і Брехун придумав “Капітуляцію”!

Головний Мародер і Брехун придумав “Капітуляцію”!

313
0

Акції в регіонах, які проводилися 1 і 2 жовтня 2019, судячи з усього, визнані в цілому неефективними і навіть провальними. Ініціатори ними незадоволені…

Ні масовості, ні серйозної медійної підтримки вони не отримують. “Картинка” виходить відверто слабкою, “провінційної” і, очевидно, не влаштовує організаторів. Тому, як нам повідомляють, дані вступні – потрібно максимально качати ситуацію в Києві. А регіональні акції виступатимуть загальним і розмитим фоном. Статистикою, щоб на мітингах в Києві можна було сказати – “сьогодні наша акція також проходить в N-ном кількості міст України”.

Спочатку, в день, коли стало відомо, що українська сторона в Мінську погодила “формулу Штайнмайера”, був кинутий клич збирати людей в регіонах для безкоштовного (!) Звезення людей з областей до столиці на символічну дату – 14 жовтня, день ОУН-УПА.

Також нам повідомляють, що до вечора 2 жовтня надійшла команда максимально прискорюватися і організовувати масове підвезення людей до Києва вже зараз. Робити це будуть за стандартними легендами. “Допомагають підприємці” і тд. Мета – провести перші по-справжньому масові акції в столиці вже на вихідних 5 і 6 жовтня і далі не зменшувати обертів. Кажуть з формулюванням “до переможного кінця”. Хоча і орієнтують, що “пік припаде саме на 14 жовтня, а там подивимося”.

Як ми розуміємо, кінцева мета поточних акцій – зірвати проведення переговорів в “нормандському форматі” в принципі. Зламати владу і змусити “включити задню”.

Одну проміжну мету Порошенко вже досяг – він включився в дискурс Донбасом і виставив себе головним опозиціонером до Зеленського. Тепер будь-які його кримінальні переслідування будуть перенесені в контекст політичних переслідувань незгодного.

Друга мета, яку Порошенко хоче досягти – здобути перемогу над Зеленським в цій ситуації. Самоствердитися як політичного лідера, який першим зміг перемогти Зе і змусити його відступити, не дивлячись на рейтинг і монокоаліцію. Стати таким чином головним визнаним опозиціонером до нинішньої влади.

На тлі всього цього спробуємо зробити висновок про те, що зараз відбувається в команді Зеленського. Видно, що там теж поспішають. Щоб показати позитивний результат і нагадати людям, що життя на сході може бути як і до 2014 – без війни і смертей.

Питання з Донбасом – куди складніше питання з обміном полоненими. Потенційно “зради” тут набагато більше і опоненти не могли упустити цей момент. У Зе це розуміли, але, судячи з усього, – недооцінили масштаб можливого удару.

Найближчі плани, судячи з озвучених термінів і запланованим подіям, при владі поки такі. Конкретні кроки по розведенню сил і засобів готують на 7 жовтня, значить їх результати повинні бути максимум протягом тижня. У другій половині жовтня має відбутися “подія Х” – ​​зустріч президентів в “нормандському форматі”. АЛЕ провести її українська сторона хоче ніяк не в кінці місяця, а, оцінимо суб’єктивно, в період від “якомога швидше” до зразкового дедлайну 25 жовтня. Щоб за підсумками всього цього, медійно відпрацювавши позитиви від розведення сил і результатів переговорів, можна було провести 29 жовтня вже запланований форум в Маріуполі. З переходом від дискурсу завершення стрільби і встановлення миру в дискурс відновлення і розвитку Донбасу.

Джерело