Політика «Financial Times» взяла інтерв’ю у Президент України Володимира Зеленсього.

«Financial Times» взяла інтерв’ю у Президент України Володимира Зеленсього.

584
0

«Financial Times» взяла інтерв’ю у Президент України Володимира Зеленсього.

В якому він заявив, що тупикова ситуація у відносинах із Росією «не вихід»

Президент заявив на конференції FT, що західні санкції «не надто вплинули» на позицію Москви

Володимир Зеленський: «Україну ніхто не принижує. Вони вбивають нас і ще раз закликав Захід до військової підтримки для відновлення територіальної цілісності своєї країни.

“Ми поступаємося в оснащенні і тому не здатні наступати”, – сказав він. «Ми зазнаємо ще більших втрат, і люди — мій пріоритет».

У розмові з редактором Financial Times Рулою Халаф на конференції FT Global Boardroom у вівторок Зеленський сказав, що відтиск російських військ на позиції, зайняті до вторгнення 24 лютого, означатиме «серйозну тимчасову перемогу» для України, але повний суверенітет над її територією залишається його кінцевою. метою.

Війна вступила у фазу виснаження на сході Донбасу, у центрі бойових дій, де Росія використовує свої переважаючі артилерійські сили для придушення українських військ та поступового захоплення території. Зеленський заявив, що Україна може втрачати до 100 військовослужбовців на день.

Українські офіційні особи неодноразово зверталися до західних партнерів із проханням про швидке постачання важких озброєнь великої дальності, щоб відкинути російські війська. Зараз стривожені повільними темпами поставок і страхом, що зберігається в деяких країнах, спровокувати російську ескалацію.

Зеленський заявив, що «перемога має бути досягнута на полі бою». Але він також наполягав на тому, що відкритий для мирних переговорів, незважаючи на звірства, здійснені російськими військами під час їхнього 100-денного наступу. За його словами, будь-яка війна має закінчуватись за столом переговорів.

Проте мирні переговори повинні були відбуватися віч-на-віч з президентом Володимиром Путіним, тому що крім російського лідера «більше не було з ким поговорити».

Зеленський розкритикував, що він побачив у спробах деяких західних союзників вивчити умови припинення вогню без участі Києва.

«Нам потрібен постійний інтерес із боку Заходу, західна підтримка суверенітету України. За спиною України ніколи не може бути переговорів.

«Як можна домогтися припинення вогню на території України, не дослухаючись позиції країни? Це дуже дивно».

Він сказав, що його союзники можуть зробити більше, щоб посадити Росію за стіл переговорів, поставивши Україні зброю та посиливши економічні санкції проти Москви, включаючи повне нафтове та газове ембарго. За його словами, вони не повинні бути просто посередниками, а повинні стежити за тим, щоб Москва припинила бойові дії та дотримувалася будь-якого припинення вогню. За його словами, вони мають створювати “попередні умови” для миру.

«Ви маєте вплив на результат». . . Крім слів, ви повинні показати, що ви справді можете зробити».

Зеленський не погодився із попередженнями президента Франції Еммануеля Макрона Заходу не ставитися до Росії у дусі «приниження». За словами Зеленського, Макрон дуже добре знав про невиконання Росією попередніх мирних угод у рамках так званого Мінського процесу, який не зміг покласти край бойовим діям на Донбасі з 2014 року.

«Я справді не розумію». . . приниження Росії. Вісім років вони вбивали нас. Про що ми тут говоримо?

На відміну від цього, Зеленський сказав, що це «хороша новина» про те, що прем’єр-міністру Великобританії Борису Джонсону вдалося пережити вотум недовіри депутатам-консерваторам у понеділок увечері.

“Я радий, що ми не втратили дуже важливого союзника”.Українські офіційні особи вважають Великобританію одним із своїх найстійкіших прихильників після прийнятих Джонсоном на початку війни рішень надати Києву сучасну зброю та підтримати її повні військові цілі.

Зеленський заявив, що хоча деякі західні санкції вже завдали серйозного удару по російській економіці, вони «не надто вплинули на позицію Росії». За його словами, Москва постійно знаходила способи оминути санкції.

Він також припустив, що деякі західні уряди вже втомилися від економічних наслідків санкцій проти Росії та шукають способів пом’якшити їхній вплив для захисту своїх комерційних інтересів.

«Всі поводяться дуже хитро. Вони підтримують Україну, але також перевіряють, що можна зробити, щоби послабити санкції, щоб бізнес не постраждав», — сказав Зеленський.

На переговорах під егідою ООН щодо відновлення доступу до українських портів Чорного моря Зеленський був готовий підтримати ідею морського коридору, що дозволяє експортувати зерно з українських портів.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я