Політика Епічна битва В.Зеленського в ООН за майбутнє України!

Епічна битва В.Зеленського в ООН за майбутнє України!

330
0

Ці невигадані інциденти трапилися в ООН!
Неголені експерти здійняли гвалт на весь світ! А ворожі ТБ та інтернет із газетами взагалі захлинувся отрутою…
Генсек ООН Гутерріш, президент США Байден, президент України В.Зеленський  заявили на весь світ, що Раду Безпеки ООН треба реформувати.
Але це не все. Якщо по поличкам.

У Раді Безпеки ООН виступив президент України, який офіційно заявив, що при руйнуванні Радянського Союзу незаконним, шахрайським шляхом Російська Федерація посіла місце в Раді Безпеки ООН.

Взагалі, козаки, будь-який українець нервовий та допитлів. А українець, який думає, взагалі надлюдина і знавець міжнародного права.

І не будемо тому витрачати дорогоцінні свої життєві соки на якусь неіснуючу вигадку. Закони, камради, доводять, що знання законів та володіння логикою  набагато важливіше за експертів у ТБ і фейсбуці.

Отже, будьте ласкаві слухати майже святкову розповідь, засновану на міжнародному праві!
Постійні члени Ради Безпеки ООН!
Китай (до 1971 року – Китайська Республіка)
Росія (до 1991 року – СРСР)
Великобританія
США
Франція.

І тут бац канитель за реформу від США, України та ООН.
Але!

Але першими базар за реформу РБ ООН розпочали…
Хто?  Правильно.
У березні 2003 року міністр закордонних справ РФ Ігор Іванов заявив, що «Росія неодноразово підкреслювала, що, як будь-який живий організм, ООН та її Рада Безпеки потребує реформування відповідно до тих змін, які в ході другої половини минулого століття відбулися у світі з тим, щоб відобразити реальну розстановку сил у світі та підвищити ефективність РБ та ООН у цілому».

Та хто перший почав?

15 вересня 2004 року Кофі Аннан, який обіймав посаду Генерального секретаря ООН, зробив заяву про необхідність реформування Ради Безпеки ООН. Це призвело до справжньої битви за статус постійних членів Ради безпеки.

22 вересня 2004 року, перед початком 59-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, зі спільною заявою виступили бразильський президент Луїс Ігнасіу Лула да Сілва, німецький міністр закордонних справ Йошка Фішер, прем’єр-міністр Індії Манмохан Сінгх і прем’єр-міністр Японії Дзюнієтіро. Щоб ці країни отримали постійне представництво в Раді безпеки.
Індонезія заявила, що вона також має бути представлена в Раді безпеки як найбільш населена (230 млн осіб) мусульманська країна планети.

І так далі…

Що ми маємо на тепер?

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну дипломати, юристи, журналісти та вчені з усього світу подали петицію про виключення Росії з ООН. Але Росія уникла цього, заявивши про продовження членства, яке раніше належало СРСР.
І ось Вам, читачі, казус, якщо уважно читати!

“Статут ООН
Глава V: Рада Безпеки
СКЛАД
Стаття 23
Рада Безпеки складається із п’ятнадцяти Членів Організації. Китайська Республіка, Франція, Союз Радянських Соціалістичних Республік, Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії та Сполучені Штати Америки є постійними членами Ради Безпеки. Генеральна Асамблея обирає десять інших Членів Організації як непостійних членів Ради Безпеки, приділяючи, особливо, належну увагу, насамперед, ступеня участі Членів Організації у підтримці міжнародного миру та безпеки та у досягненні інших цілей Організації, а також справедливому географічному розподілу.”

Таким чином, вимоги України в ООН є вимогами навести членство в Раді Безпеки ООН відповідно до Статуту ООН, 23 статті.
А саме  – правонаступник СРСР – це Україна, яка є правонаступником УРСР! А Російська Федерація, на відміну від України, «незаконно і шахрайським шляхом займає його місце в Раді Безпеки ООН».

Отже таким чином, ось Вам хлопці український Закон про правонаступництво.

Про правонаступництво України.
Стаття 3

Закони Української РСР та інші акти, ухвалені Верховною Радою Української РСР, чинні на території України, оскільки вони не суперечать законам України, ухваленими після проголошення незалежності України.
https://kodeksy.com.ua/ka/o_pravopreemstve_ukrainy/3.htm

Будь-який фахівець з права прокоментує вислів «оскільки» як чинне в обидві сторони що визначає всю правову систему України.

І ось після цього «оскільки»…

Стаття 7.

-“Україна є правонаступником прав та обов’язків за міжнародними договорами Союзу РСР, які не суперечать Конституції України та інтересам республіки”.

І на основі правильного трактування слова «оскільки» Зеленський побудував свій виступ на Раді Безпеки ООН, позначивши континуїтет України до УРСР.
Ось за це “КОНТИНУЇТЕТ” докладніше.
Континуїтет (продовження) — теорія та практика в міжнародному праві про безперервність держави як суб’єкта міжнародного права та безперервність міжнародних державних зобов’язань.

Континуїтет (продовження) держави та правонаступництво держави – різні явища.

Континуїтет держави — безперервність її існування як суб’єкта міжнародного права навіть у разі тимчасового її зникнення як соціального організму (наприклад, внаслідок тимчасової окупації її території, як це сталося з Польщею у період 1939-1945 рр.).

УКРАЇНА, панове, будучи продовжувачем територіальних та майнових прав УРСР, одночасно є продовжувачем Радянського Союзу в рамках виконання зобов’язань за укладеними раніше двосторонніми та багатосторонніми договорами СРСР.
Росія стала собі постійним членом Ради Безпеки ООН, всього майна та боргів СРСР за кордоном.
А що Україна? Хто винен? Хто відповів? Мільярдери Кравчук, Кучма, Ющенко-Калнишевський, Рошен-Порошенко?  Чи Янукович?
Відповіді немає!

Путін тут все нарікав Зеленського – «не єврей, а ганьба єврейського народу».

А Зеленський виявився нормальним українським євреєм!
Їй-богу, сльози на очах з’являються. Кулаки самі стискаються. А так все добре. І справи йдуть, контора пише. До зустрічи в ООН.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я