Політика Джонсон обіцяє, що Конгрес незабаром ухвалить рішення про імпічмент президента Байдена

Джонсон обіцяє, що Конгрес незабаром ухвалить рішення про імпічмент президента Байдена

248
0
Спікер палати представників Майк Джонсон заявив, що дуже скоро буде ухвалено рішення про імпічмент президента Джо Байдена.
 
Про це пише The Guardian.
 
Попередник Джонсона Кевін Маккарті оголосив про розслідування поведінки президента у вересні, за кілька тижнів до того, як праві республіканці та демократи зняли його з посади спікера. Розслідування зосереджено на звинуваченнях у корупції щодо президента та його родини, особливо його сина Хантера Байдена.
 
Республіканці провели єдине слухання у комітеті з цього питання, яке багато хто розцінив як провал після заяви свідків про те, що розслідування має сенс, але досі не було жодних доказів того, що президент порушив закон.
 
Ще одного удару по цих зусиллях було завдано, коли консервативний республіканець Кен Бак написав колонку у Washington Post, у якій стверджував, що імпічмент Байдену був поганою ідеєю.
 
Розслідування було припинено на кілька тижнів, доки Палата представників боролася із кризою внаслідок відставки Маккарті. Питання про те, чи продовжувати його і як, є одним з головних, які має вирішити Джонсон.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я