На голову Політика Джонсон і Макрон вважають, що є можливість переламати хід війни в Україні.

Джонсон і Макрон вважають, що є можливість переламати хід війни в Україні.

97
0
Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон та президент Франції Франсуа Макрон під час зустрічі на саміті G7 домовилися активізувати військову підтримку України та відзначили критичну необхідність таких кроків на даному етапі війни.

Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться в пресрелізі офісу глави британського уряду.

«Президент Макрон відзначив дії прем’єр-міністра, Бориса Джонсона, щодо військової підтримки України, а також лідери домовилися активізувати цю роботу», – йдеться в пресрелізі.

Зазначається, що французький та британський лідери погодилися, що наразі в ході війни в Україні настав критичний момент і «є можливість переламати хід війни».

Джонсон наголосив, що будь-яка спроба владнати конфлікт між Україною та росією лише посилить нестабільність і «дасть путіну безстрокову ліцензію для маніпулювання як обома суверенними країнами, так і міжнародними ринками».

Як повідомлялося, в неділю у замку Ельмау в районі Гарміш-Партенкірхен у баварських Альпах під головуванням Німеччини розпочався саміт G7 голів держав і урядів найпотужніших економік і демократій світу.

Окрім голів держав і урядів ФРН, США, Великої Британії, Франції, Канади, Італії та Японії участь у ньому беруть президент Європейської ради Шарль Мішель і президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я