На голову Економіка ДЕ НАРОДНІ ГРОШІ? Партіям відшкодували майже півмільярда витрат на виборах!!!

ДЕ НАРОДНІ ГРОШІ? Партіям відшкодували майже півмільярда витрат на виборах!!!

308
0

Поки новий уряд Зе команди бідкається на нестачу грошей в бюджеті, але його деякі вчинки можна назвати явно АНТИНАРОДНИМИ! Парламентським партіям у січні стовідсотково відшкодували витрати на виборчу кампанію. Сукупно партії отримали 467,3 мільйона гривень!!! ЯК таке можна назвати цензурним словом?

Джерело: відповідь ЦВК на запит громадського руху “ЧЕСНО”

Відповідь ЦВК на запит: “…Кошти на відшкодування політичним партіям витрат, пов’язаних із фінансуванням їхньої передвиборної агітації на вказаних виборах, перераховано Центральною виборчою комісією в повному обсязі”.

 

Таким чином ЦВК виконала норму закону “Про політичні партії в Україні”. Норма про відшкодування витрат була включена в закон наприкінці 2015 року разом із запровадженням держфінансування та фінзвітності для партій.

Сукупна сума компенсації становить 467,3 мільйона. За законом з бюджету компенсується 100% витрат кожної з партій, яка подолала 5%-ий бар’єр та пройшла до парламенту.

Найбільшу компенсацію отримала партія “Слуга народу” – 114,6 мільйонів гривень, далі “Голос” – 105,7 млн грн, “Європейська солідарність” – 99,5 млн грн, “Батьківщина” – 87,2 млн грн, а найменше отримала “Опозиційна платформа – За життя” – 60,3 мільйони.

Саме стільки ці партії офіційно витратили під час виборів у Раду з виборчого рахунку.

Але це ще не все… ПРОЗРІЙТЕ ВІД ЦИХ ЦИФР!!!

І це в найбіднішій та воюючій країні на грані дефолту з шаленим зовнішнім боргом!!!

До речі, Закон про держфінансування партій з бюджету протягнув через Верховну Раду в 2015 році тодішній Президент Петро Порошенко…

Ну а підсумковий “результат” його керування ОТАКИЙ!