На голову Політика ДБР розслідує 23 провадження стосовно народних депутатів Верховної Ради!

ДБР розслідує 23 провадження стосовно народних депутатів Верховної Ради!

223
0

Державне бюро розслідувань розслідує 23 провадження стосовно народних депутатів!

Про це в інтерв’ю заявила перший заступник директора ДБР Ольга Варченко.

“На даний момент в провадженні слідчих центрального апарату ДБР розслідується 23 провадження, в яких перевіряються дії народних обранців”, – сказала вона.

В ДБР дуже чекають прийняття законопроекту про зняття депутатської недоторканності! БО ЧОМУ ЗАКОН ОДНАКОВИЙ НЕ ДЛЯ ВСІХ???

Є маса фактів про нахабні і часто протизаконні дії обнаглілих нардепів, а покарати їх оперативно досі чомусь не можна!!!

“Ми дуже чекаємо цей закон. Зараз провести негласні слідчо-розшукові дії щодо народного депутата неможливо”, – сказала перший заступник директора ДБР.

Вона пояснила, що зараз стежити або прослуховувати нардепа можна лише з дозволу Верховної Ради.

“Прийшов, наприклад, заявник на зустріч з народним депутатом, а той каже йому “Ти мені повинен передати $100 тисяч за рішення в твоїх інтересах”. Ми, правоохоронці, зараз не маємо права ні записати цю розмову, ні провести візуальне спостереження”, – сказала Варченко.

За її словами, це неможливо тому що в законі є чітка норма, що генпрокурор повинен спочатку звернутися до Верховної Ради і отримати дозвіл на притягнення народного депутата до кримінальної відповідальності.

“Ви уявляєте це – приходить генеральний прокурор в ВР і каже:” Дайте дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата, образно, Іванова, і ще не завадило б його прослухати, він хабара збирається брати”. Тому, ця норма на практиці і не працює”, – підсумувала Варченко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я