На голову Новини ДБР отримало доступ до секретних документів Порошенко!

ДБР отримало доступ до секретних документів Порошенко!

101
0

Державне бюро розслідувань України вилучило секретні документи в Офісі президента, які повинні пролити світло на інцидент в Керченській протоці, що стався в листопаді 2018 року.

«У нас вже проведені всі вилучення. І зараз, на підставі цих документів, проводиться експертиза, яка вивчає ці документи, аналізує і незабаром дасть відповіді на всі питання », – сказав Труба.

Він додав, що секретні документи вилучалися не тільки в ОП, а й в інших держструктурах.

«Розслідуються рішення керівників держави, які в подальшому вплинули на політичні процеси, які відбулися як в межах нашої країни, так і за її межами», – пояснив Труба.

За його словами, найважливіше в даному виробництві – це професіоналізм слідчих, адже в процесі «виїмок», вони мають доступ до документів, що становлять державну таємницю.

Також Труба вказав на небезпеку витоку службової інформації, яка могла бути в результаті недавньої прослушки.

«Це найбільша загроза, яка тільки може бути за результатами цієї« прослушки ». І ця «прослушка» була не один день і не один тиждень », – підкреслив Труба.

Нагадаємо, що Петро Порошенко проходить свідком у справі, підставою для якого став інцидент в Керченській протоці.

Тоді 3 кораблі ВМС України, з 24 моряками на борту, 25 листопада 2018 року були ЧОМУСЬ безпідставно й агресивно з обстрілами затримані російськими військовими, як наслідок – в країні було введено надзвичайний стан на термін один місяць!

У свою чергу, юрист Андрій Портнов (співробітник АЛ при Януковичі!) заявляв про наміри оскаржити рішення Генеральної прокуратури України про закриття кримінального провадження щодо п’ятого президента України (2014-2019) Петра Порошенка.

«Сьогодні Луценко закрив одну з кримінальних проваджень слідчих ГБР про державну зраду Порошенко, який ризикуючи обороноздатністю і національною безпекою України, пожертвував українськими моряками і ввів, з метою збереження влади, військовий стан», – написав Портнов.

Екс-президент України і народний депутат Петро Порошенко кілька разів взагалі не прийшов на допит в Держбюро розслідувань.

А головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що Україна не збирається повторювати військових спроб пройти через Керченську протоку в такому форматі, як це було в листопаді 2018 року.

Джерело