На голову Економіка Борис Джонсон щодо вторгнення Росії в Україну: Друга Чечня буде.

Борис Джонсон щодо вторгнення Росії в Україну: Друга Чечня буде.

100
0

Глава уряду Великобританії Борис Джонсон заявив у понеділок, 24 січня, що військове вторгнення Росії в Україну може стати для Москви “другою Чечнею”.

«Ми маємо дати зрозуміти, що вторгнення в Україну стане для Росії хворобливою, жорстокою та кривавою кампанією. Дуже важливо, щоб Росія зрозуміла, що це може стати другою Чечнею», – – заявив британський прем’єр журналістам.

Він додав, що «трохи знає український народ» і переконаний, що «вони боротимуться».

Раніше, у понеділок, Борис Джонсон оголосив про евакуацію частини британських дипломатів з Києва у зв’язку зі «зростаючою загрозою» з боку Росії.

«За даними розвідки на кордоні з Україною зосереджено 60 російських тактичних груп. План блискавичної війни, під час якої може бути захоплений Київ, є очевидним для всіх. Ми маємо чітко дати зрозуміти Кремлю, що подібний крок стане для них катастрофою», – зазначив глава уряду Великої Британії.

При цьому Джонсон наголосив, що не вважає російське вторгнення неминучістю.

“Я думаю, здоровий глузд візьме гору”, – сказав він.

Прем’єр також наголосив, що обговорить ситуацію у понеділок увечері «з політичними лідерами в інших столицях та у Вашингтоні».

Раніше у понеділок вранці стало відомо, що США також евакуювали своїх дипломатів із Києва. Інші європейські країни поки що не відкликають своїх дипломатів, однак мають підготовлені плани на випадок виникнення такої потреби.

Джерело 

#Україна #англія #війна #озброєння

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я