Новини Байден розсекретив розвіддані напередодні вторгнення рф через скептицизм – голова розвідки США

Байден розсекретив розвіддані напередодні вторгнення рф через скептицизм – голова розвідки США

449
0

КИЇВ. 7 червня. УНН. Президент США Джо Байден віддав розпорядження про розсекречення розвідданих напередодні вторгнення росії в Україну 24 лютого, оскільки заяви офіційних осіб США про напад, що готується, були зустрінуті партнерами і союзниками США зі “скептицизмом”, заявила директор розвідки Сполучених Штатів Авріл Хейнс, пише УНН з посиланням на CNN.

Цитата

“Коли ми пояснили нашим політикам, і наші політики пішли до своїх співрозмовників, вони виявили, що є неабияка частка скептицизму”, – заявила Хейнс на конференції з кібербезпеки у понеділок.

“Як наслідок, президент прийшов до нас і сказав: “Ви повинні вийти і поділитися якомога більшою кількістю інформації, а також переконатися, що люди бачать те, що бачите ви, щоб ми могли знову взаємодіяти і, можливо, мати більш продуктивні розмови про те, як спланувати, по суті, можливість російського вторгнення”, – розповіла очільниця розвідки США.

Деталі

Починаючи з перших днів нарощування росією сил на українському кордоні, адміністрація Байдена вибірково розсекретила та оприлюднила розвідувальні дані щодо війни рф в Україні, як для ЗМІ, так і для дружніх держав. Цей підхід був спрямований на боротьбу з російською пропагандою у глобальному масштабі та на забезпечення того, щоб партнери та союзники США мали єдину картину.

Хейнс заявила у понеділок, що США “багато ділилися в цьому просторі з партнерами та союзниками”, зрештою розробивши “механізми обміну”, які можна буде використати у майбутньому.

Доповнення

Як повідомлялося у грудні, розвіддані США переконали союзників НАТО у російській загрозі для України.

Джерело: УНН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я