На голову Економіка 5 найкращих продуктів для здоров’я мозку та психіки.

5 найкращих продуктів для здоров’я мозку та психіки.

52
0
Спробуйте додати у святкове меню смачні продукти, які будуть корисні для вашого мозку та психічного стану
Наближаються довгі вихідні. Замість закуповувати шкідливі для здоров’я ласощі з високим вмістом жирів і цукру, виберіть продукти, які порадують ваш мозок.

– Щоб залишатися щасливим, важливо підтримати свій організм багатою на поживні речовини їжею. Особливо важливо, щоб у цьому святковому сезоні ми їли більше корисної для мозку та психіки їжі, – рекомендує відомий американський психотерапевт Тералін Селл.

5 найкращих продуктів для здоров’я мозку та психіки

Індичка. Хороше джерело цинку, важливе для пам’яті. Білок, що міститься в м’ясі птиці, допомагає регулювати рівень цукру, що важливо для мозку. Індичка – це чудовий вибір для підвищення рівня триптофану та серотоніну, а також мелатоніну, який відповідає за здоровий сон.Що приготувати на День подяки 2018

Солодка картопля. Ці бульби багаті на вітаміни B6, А, фолієву кислоту, клітковину і ніацин, які відповідальні за наш настрій. Солодка картопля багата на клітковину і допомагає контролювати рівень цукру в крові, що важливо для здоров’я мозку.

Журавлина. Відомо, що журавлина захищає нервові клітини. До того ж поліфеноли в цій ягоді забезпечують здоров’я антиоксидантні та протизапальні функції, необхідні для роботи мозку і всього тіла. Це робить журавлину чудовим вибором для святкового столу.

Гранат. Плоди гранату сповнені антиоксидантів і є добрим джерелом вітаміну С, який допомагає знизити окисний стрес. Також вони багаті на поживні речовини та клітковину, допомагають стабілізувати рівень цукру в крові та зменшують запалення, що важливо для мозку.

Брюсельська капуста. Листова зелень багата на клітковину, антиоксиданти, вітамін C і K, а також фолієву кислоту. Ці поживні речовини необхідні для вироблення нейромедіаторів (дофаміну та серотоніну).

Джерело

#україна #фрукти #овочі #дієта

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я