Uncategorized Зеленський сказав G7, що хоче закінчити війну цього року.

Зеленський сказав G7, що хоче закінчити війну цього року.

98
0

Президент Володимир Зеленський закликав світових лідерів, які зібралися на саміті G7, зробити все можливе, щоб припинити вторгнення Росії в Україну до кінця року.

Про це повідомляє Le Monde” з посиланням на Agence France Press (AFP) і його джерело, “Sky News” із посиланням на два джерела, “Reuters“, Зеленський у Telegram

Дипломати ЄС сказали, що Зеленський у зверненні до лідерів країн “Великої сімки” 27 червня сказав, що хоче припинити війну до кінця цього року, до настання зими.

Лідери G7 зібралися в німецьких Альпах, Зеленський звертався до них за зачиненими дверима через відеозв’язок. За його словами, війна ризикує вирувати далі.

Зеленський закликав лідерів G7 докласти максимум зусиль, щоб закінчити війну до кінця року, в тому числі шляхом посилення санкцій проти Росії, повідомило джерело.

За даними “Reuters”, український лідер попросив “Велику сімку” про системи протиповітряної оборони, санкції проти РФ та допомогу з експортом зерна.Під час звернення до учасників саміту держав «Великої сімки» запропонував п’ять конкретних кроків, які можуть бути корисними для України, для всієї Європи і, що важливо, для зменшення колосальних витрат усіх країн через цю російську війну.

Перше – дієві гарантії безпеки для нашої держави.

Друге – сучасна протиракетна оборона для України й постачання достатнього обсягу зброї.

Третє – відновлення аграрного експорту з нашої країни.

Четверте – визнання Росії державою – спонсором тероризму, радикальне обмеження її нафтових доходів і конфіскація всіх заморожених та арештованих російських активів.

Пʼяте – післявоєнна відбудова України, яка стане найбільшим економічним проектом нашого часу.

Діяти негайно й за спільним планом глобальних лідерів – це те, що справді необхідно для відновлення миру й стабільності і України, і всієї Європи.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я