Війна Військові пояснили, чому російські ракети не виходить збивати не над містами

Військові пояснили, чому російські ракети не виходить збивати не над містами

336
0

Речник Повітряних сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат пояснив, чому українська система протиповітряної оборони (ППО) збиває російські ракети над містами, а не на підльоті до них.

Про це він розповів в ефірі національного телемарафону в неділю, 16 липня.

Головною причиною, чому ракети поки що не виходить збивати на підльоті до населених пунктів, Ігнат назвав недостатню кількість засобів ППО.

Наявних у Сил оборони України комплексів ППО не вистачає для того, щоб взяти країну в кільце.

“Те, що у нас зараз є, а це і старі радянські системи, і те, що нам надали партнери — його недостатньо, щоб ми взяли Україну в кільце ППО так, щоб миша не проскочила”, — сказав Ігнат.

З цієї причини військові змушені розміщувати засоби ППО поблизу окремих населених пунктів країни щільним кільцем.

Розміщення протиповітряної оборони далеко від міст створить множинні “прогалини” в покритті засобами ППО. Ними можуть скористатися окупанти.

“Хто літав Україною літаком, дивився з віконечка, міг побачити, яка в нас прекрасна і велика держава. І покрити усі напрямки тими системами, які сьогодні є, зенітно-ракетними комплексами – великого та середнього радіусу дії – неможливо. Сьогодні ППО розміщене там, де це найбільш потрібно, захищаючи великі міста, інфраструктурні об’єкти, об’єкти атомної енергетики і лінію фронту. Не вистачає банально засобів ППО, і це ще м’яко кажучи, для того, щоб покрити Україну ковпаком, як це зробила держава Ізраїль”, – пояснив він.

За його словами, також мобільним вогневим групам складно вночі стрілецькою зброєю з невеликим радіусом збити “шахеди”, які до того ж летять по руслах річок, використовуючи різні маршрути. Також старі винищувачі, які є на озброєнні України, не дуже ефективні.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я