Війна Уроки щодо Авдіївки

Уроки щодо Авдіївки

366
0
Міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що уроки щодо Авдіївки вже були винесені. Втім, наши захисники потребують ще багато озброєння та боєприпасів. Крім того, необхідні сучасні системи протиповітряної оборони.

За словами Умєрова, Авдіївку буде повернено під контроль України.

Всього міністр озвучив три позиції нагальних потреб. Серед них:
 
сучасні системи ППО, щоб ворог не міг застосовувати КАБи;
засоби далекого ураження для знищення ворожих складів;
більше артилерійських снарядів.
“Працюєм над цим постійно. Фортифікації – будуємо й посилюємо. Рішення берегти людей – правильне. Авдіївку – повернемо”, – наголосив Умєрова.
 
Ситуація навколо Авдіївки: останні новини
Напередодні мережу облетів допис військовослужбовця 110-ї механізованої бригади, в якому він розповів про критичну ситуацію в Авдіївці. Захисники чекали на повну евакуацію, яку відтягувало командування. Водночас під час відступу з району “Зеніт” загинуло немало українських бійців.
Вже 16 лютого командувач Олександр Тарнавський оголосив про вихід ЗСУ з позиції “Зеніта” на південно-східній околиці Авдіївки задля збереження особового складу та покращення оперативної обстановки. Станом на той час оборонці міста разом з третьою окремою штурмовою бригадою ЗСУ, яку перекинули на посилення в Авдіївку, знаходилися у підвалах Коксохіму в Авдіївці. Наразі невідомо, чи досі цей завод слугує українським військовим надійним укріпленням.
 

За словами Тарнвського, при виході з Авдіївки кілька українських військовослужбовців потрапили в полон. Він заявив, що Україна вже звернулася до міжнародних організацій із проханням забезпечити дотримання норм гуманітарного права щодо українських полонених.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я