Війна “Укроборонпром” успішно випробував дрон із дальністю 1000 км

“Укроборонпром” успішно випробував дрон із дальністю 1000 км

395
0

Україна успішно випробувала безпілотник власного виробництва з дальністю польоту 1000 км. Про це заявив 20 червня державний виробник озброєнь “Укроборонпром”,

прес-секретар “Укроборонпрому” Наталія Сад, яка повідомила у Фейсбуці про “успішне застосування дрона на 1000 км”, не надала подробиць та не уточнила, чи було це тестове випробування, чи дрон був застосований на полі бою.

Наталія Сад додала до допису фото з головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним і головкомом Повітряних Сил ЗСУ Миколою Олещуком.

“Після успішного застосування нашого безпілотника на 1000 км. Насправді це заслуга величезної когорти людей, без перебільшення – героїв оборонки…”, – повідомила прес-секретар “Укроборонпрому”.

17 жовтня 2022 року, Укроборонпром також розмістив фотографію прототипу безпілотника “Герань-2” або “Шахед-136”, який має заявлену дальність ураження 1000 км та бойову вагу 75 кг. У грудні того ж року, речниця Укроборонпрому повідомила про успішні випробування цього українського безпілотника з дальністю ураження на відстані 1000 км.

Таким чином, Україна продемонструвала успішну реалізацію своєї розробки ударного безпілотника, здатного досягати цілей на відстані тисячі кілометрів.

Восени 2022 року “Укроборонпром” заявляв, що завершує роботу над новим безпілотником із дальністю 1000 км і боєголовкою вагою 75 кг.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я