ЖКХ У Нафтогазі пояснили причини завищених сум у платіжках за газ

У Нафтогазі пояснили причини завищених сум у платіжках за газ

286
0

Деякі клієнти Нафтогазу час від часу отримують рахунки за газ, в яких суми зовісм  не відповідають показанням лічильника. У Нафтогазі пояснили причини завищених сум у платіжках за газ.

Одна із клієнток Нафтогазу обурена, що отримала рахунок, в якому сума не відповідає обсягам спожитого блакитного палива. Представники газопостачальної компанії відгукнулись на скаргу. У Нафтогазі кажуть, що подібне може трапитись у разі, якщо  користувач невчасно подав показання лічильника. В такому випадку платіжка нараховуватиметься відповідно до минулорічних показників облікового пристрою. Відповідно, сума у рахунку може перевищувати очікувану.

Відгук від компанії було опубліковано на офіційній сторінці компанії у Facebook. В Нафтогазі перевірили, коли саме клієнтка передавала показання. Як з’ясувалось, із травня по серпень жодних показів лічильника від клієнтки до газопостачальної компанії не надходило. Саме це і стало причиною завищених сум у платіжках.
 
Отож у Нафтогазі вчергове нагадують, що показання лічильника необхідно подавати щомісячно з 28 по 5 число. Це правило стосується і тих клієнтів, які не проживають у помешканні, і відповідно не споживають газ. Така категорія споживачів все одно зобов’язана щомісяця передавати показання облікового пристрою, навіть якщо вони залишаються без змін. Звісно, якщо вони не бажають від’єднати будинок від газопостачання.
 
“Побутовий споживач, який за умовами договору розподілу природного газу розраховується за лічильником газу, зобов’язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п’яти діб (до 5 числа включно) надавати їх”, – наголошують у Нафтогазі.
 
Нагадаємо, під час розрахунку субсидії враховують спільний середній дохід сім’ї. Однак, трапляються випадки, коли кількість осіб, які проживають в оселі, змінюється. Отож українців цікавить, як вплине зміна складу сім’ї на розмір субсидії.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я