Війна У ГУР розповіли, як росіяни модернізували ракети X-101: вони не схожі на...

У ГУР розповіли, як росіяни модернізували ракети X-101: вони не схожі на ті, що були у 2022 році

285
0
Заступник очільника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький заявив, що російські ракети X-101 відрізняються від тих, які використовували у 2022 році. Зокрема, вони обзавелися активною системою радіоелектронної боротьби, активним захистом та тепловими пастками. Також представник ГУР повідомив, що перехід України у “глуху оборону” не спинить окупантів, оскільки вони вчаться та вдосконалюють свою зброю.
 

Про це повідомляє пресцентр ГУР МО у телеграм-каналі. Скібіцький розповів, що противник швидко здобуває нові знання. Він навів приклад, зазначивши, що крилаті ракети X-101, які використовуються зараз, відрізняються від тих, що були у застосуванні у 2022 році. Скібіцький пояснив, що нові ракети мають активну систему радіоелектронної боротьби, захист та оздоблення тепловими пастками.

За словами розвідника, це свідчить про відсутність у росії наміру зупинятися. Навіть у випадку переходу до “глухої” оборони, коли багато хто висловлює думку, що Україна може розвивати власний військово-промисловий комплекс, не враховуючи можливостей отримання ракетних та бомбових ударів по об’єктах, ворог не припинить свої дії. Скібіцький наголосив, що Україна повинна розвивати протиповітряну оборону, оборонно-промисловий комплекс, аби не дати ворогу захопити нові території.
 
“Ми маємо розвивати все: і протиповітряну оборону, і дбати про захист ВПК, і щоб він давав продукцію, і ми маємо вживати, зокрема, і контрнаступальних заходів для того, щоб не допустити втрат територій. І досвід 2023 року нам це показав”, – сказав Скібіцький.
 
Яка ще зброя росіян зазнала змін

Скібіцький раніше повідомляв, що росіяни відновили використання комплексів “Бал” і “Бастіон”, які використовуються для атак на цивільні об’єкти. Це також не новина. За інформацією розвідника, росія щомісяця може, і ймовірно, виробляє 25 ракет “Калібр”, 2 ракети “Кинджал”, 35 крилатих ракет “X-101” і 5 балістичних ракет “Іскандер-М”.

“Ми чітко знаємо, що проведені заходи з модернізації деяких видів. Наприклад, ракета X-22 фактично стала X-32 після модернізації. Головне управління розвідки має інформацію про плани і заходи ворога щодо модернізації ракет “Онікс”. Протягом осені вони активно обстрілювали області Миколаївську, Одеську та Херсонську. Варто відзначити, що тоді було багато підривів, а не простих влучань”, – заявив він.
 
Попри заяви деяких експертів, що у росії почався “ракетний голод”, країна-агресор модернізовує бомби зі складів, перетворюючи їх на керовані. І виготовляє до 100 нових ракет на місяць. А цього цілком достатньо для терору і вбивства українців на роки вперед.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я