Війна #SaveUkrainianChildren: Всесвітня кампанія українських громад за захист дітей

#SaveUkrainianChildren: Всесвітня кампанія українських громад за захист дітей

720
0

З 01 по 04, та з 10 по 11 червня українці більш ніж в 40 містах 24 країн світу проведуть демонстрації у рамках всесвітньої кампанії #SaveUkrainianChildren, приуроченої до Міжнародного дня безневинних дітей – жертв агресії. Ця акція вимагає від всього демократичного світу сказати категоричне “ні” російським злочинам геноциду в Україні, зокрема депортації, викраденню, ґвалтуванню та вбивству дітей.

З початку війни в Україні, росією вже було депортовано понад 300 000 дітей до рф (російська влада заявляє про депортацію 700 000). Це є ознакою злочину геноциду, відповідно до ст. 2 Конвенції ООН “Про запобігання злочинів геноциду і покарання за нього”. Світова спільнота має засудити російські злочини геноциду в Україні, злочинців покарати.

Учасники акцій планують провести мітинги з елементами перформансу у відомих локаціях своїх міст та закликати громадян всіх країн підписати петицію Save Ukrainian Children. Кампанію своїми новими тематичними творами підтримає відомий український художник Андрій Єрмоленко.

 

Також активісти будуть закликати підписати петицію #unrussiaUN “Геть росію з ООН!”, тому що країна-терорист не має права бути членом РадБезу ООН, де росія знаходиться протиправно, при тому систематично зловживаючи правом вето. Членству рф у Раді Безпеки потрібно покласти край шляхом реформування РБ ООН і змін до статуту ООН.

Кампанію організовує Communities Army of Ukraine (Армія громад України), заходи в її рамках підтримали також спільнота KLYCHPR Army та інші українські об’єднання.

Перелік міст

Графіка

Приєднатись до кампанії

telegramfacebookinstagramtwitter, тел. +380964267467

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я