Війна Російські пропагандисти “злили” розмови німецьких офіцерів про Україну: Шольц підтвердив справжність записів

Російські пропагандисти “злили” розмови німецьких офіцерів про Україну: Шольц підтвердив справжність записів

272
0
Канцлер ФРН Олаф Шольц підтвердив справжність аудіозаписів, які напередодні російські пропагандисти “злили” у мережу. На записах – розмови німецьких офіцерів про Україну. Зокрема, про передачу крилатих ракет Taurus.
 

Про це повідомляє агентство DPA та російські ЗМІ. Офіцери, зокрема, обговорювали ворожі цілі, які Україна могла б теоретично знищити німецькою зброєю.

Шольц пообіцяв надати швидку реакцію щодо “злитих” розмов офіцерів ВПС країни. Він назвав це “великою проблемою”. Водночас у Німеччині вже почалося відповідне розслідування.
 
“З цієї причини зараз це з’ясовується дуже ретельно, дуже інтенсивно та дуже швидко. Це теж необхідно”, – сказав канцлер ФРН під час візиту до Ватикану.
 
Розмова німецьких офіцерів

В опублікованому роспропагандистами записі німецькі офіцери обговорювали можливі цілі, які може атакувати наша країна ракетами Taurus. Зокрема, йшлося і про Кримський міст. Водночас вони наголошували, що споруду важко дістати, тому може знадобитися “не десять і навіть не двадцять ракет”.

За їхніми словами, навіть 50 Taurus навряд змінять ситуацію, тож можлива передача двома та більше траншами по 50 снарядів. Втім, ці ракети зможуть відправити в Україну лише через вісім місяців після ухвалення відповідного рішення. Виробнику необхідно близько шести місяців, щоб адаптувати їх під літаки, які є або будуть в Україні – Су, МіГ та F-16. Також необхідно від двох до чотирьох місяців для навчання українських військових.
 
Видання Spiegel писало, що записи військовослужбовців Бундесверу, є справжніми. Водночас зазначають, що це, ймовірно, був запис перехопленої телефонної конференції.
 
Taurus для України
Ще 22 лютого 2024 року у німецькому Бундестазі провели голосування щодо передачі далекобійних ракет Taurus в Україну. Депутати більшістю голосів не підтримали відповідну пропозицію від опозиційної сили. Водночас обранці підтримали резолюцію з закликом передати далекобійну зброю Києву.
 
Рішення за канцлером Олафом Шольцем, який відмовляється від такої передачі. Під час зустрічі з громадянами у Дрездені 29 лютого він висловив нове обґрунтування, чому Німеччина утримується від передачі Україні далекобійних крилатих ракет Taurus. Він застеріг, що така зброя, маючи максимальну дальність польоту до 500 кілометрів, може влучити в об’єкти на території Москви у разі некоректного застосування.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я